Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ sport flooring epdm rubber granules ] eşleşme 187 Ürünler.
IAAF Sentetik Atletik Spor Zemin Kaplaması Sandviç Kauçuk Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre özelleştirin |
|---|---|
| Özellik:: | Dayanıklı / UV ışınlarına dayanıklı / Kaymaz |
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, vb |
ISO Kilitli Ağır Hizmet Tipi Kauçuk Spor Salonu Paspasları Bulmaca Fayansları
| Renk:: | siyah veya mavi |
|---|---|
| Özellik:: | Şok Emici, Kaymaz |
| Ürün adı :: | Kauçuk Zemin Paspasları Kapalı Alan Spor EPDM Bulmaca Rulo Fayans Kauçuk GYM Paspaslar |
Anti UV Sentetik Koşu Yolu 13mm Spraycoat Yüzeyi Pist zemini
| Oyun:: | Atletik Koşu Pisti, Atletik Pist |
|---|---|
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Antistik, Isıtma |
| Rengi:: | Kırmızı, mavi, vb. |
Tartan Plastik Pist Atletik PU Koşu Parkuru Spor Zemin
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Mavi Açık Oyun Alanı Kauçuk Paspaslar Islak Dökün EPDM Granüller
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5.5kg veya 1kg:6kg |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
CN-S06 Yeşil Hareketli Lamine Zemin Toksik Olmayan Yüksek Esnek
| Renk: | kırmızı yeşil veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Sıkıştırma kurtarma oranı: | 98.5 |
| Geri yaylanma değeri: | 26 |
Yüksek Geri Tepme Solmaz Hareketli Epdm Lamine Zemin Anti UV Yüksek Esnek
| Renk: | YEŞİL VE MAVİ |
|---|---|
| Başvuru: | Okul stadyumları ve spor salonları ve park |
| Sıkıştırma kurtarma oranı: | 98.2 |
Hareketli EPDM Döşeme Kolloidal Parçacıklar Tek Bileşenli Tutkal Karıştırma Parke
| Renk: | kırmızı yeşil veya özelleştirmek |
|---|---|
| Sıkıştırma kurtarma oranı: | 98.4 |
| Geri yaylanma değeri: | 25 mm |
Suya Dayanıklı SPU Pist Döşeme Hava Koşullarına Dayanıklı 13mm
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
|---|---|
| Başvuru: | Spor salonları, okul stadyumları |
| İşlev: | kaymaz, su geçirmez, yüksek geri tepme ve sivri uçlar |
Kendinden Düğüm Deseni SPU Pist Döşeme Suya Dayanıklı Yüksek Geri Tepme Ses Geçirmez
| Renk: | kırmızı |
|---|---|
| Kalınlık: | 13 mm |
| Şok emilimi,%: | 35.1 |

