Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ sport flooring epdm rubber granules ] eşleşme 187 Ürünler.
Sentetik Kauçuk Spor Oyun Alanı Zeminleri Çeşitli Renkli EPDM Granülleri Kullanın
| Malzeme: | EPDM Granüller |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/yeşil/sarı/mavi |
| Sertlik: | 47 |
Oyun Alanı için Kırmızı Kauçuk Koşu Parkuru EPDM Granülleri
| Kalınlık:: | 13mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Oyun Alanı / Anaokulu İçin Toksik Olmayan ve Zararsız Lamine Hareketli Zemin
| Malzeme: | EPDM Granüller |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı/Yeşil/Mavi/sarı |
| Sertlik: | 47 |
EPDM Granüllü Ses Geçirmez Yeşil Sentetik Kauçuk Döşeme
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %10, %12, %14, %20, %22, %25, %35 vb. |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Çocuk Oyun Alanı EPDM Kırıntı Kauçuk Anti UV Ekolojik
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb |
|---|---|
| Standart beden: | 0,5-1,5 mm, 0,5-2,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Renk Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
Dış Mekan İçin Oyun Alanı Kauçuk Koşu Parkuru 13mm Kalınlık
| Kalınlık:: | 13 mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Açık Stadyum Koşu Parkuru, ISO9001 EPDM Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Kırmızı Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru
| Oyun:: | Spor ve Oyun Alanı, Atletik Koşu |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
SBR Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru Çevre Dostu
| Oyun:: | Spor ve Oyun Alanı, Atletik Koşu |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Islak Dökme Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı Şeffaf EPDM Bağlayıcı
| Ürün adı:: | PU yapıştırıcı, PU yapıştırıcı, Poliüretan bağlayıcı |
|---|---|
| Başvuru:: | Koşu Parkuru Kaplaması, Spor Zemin Kaplaması, Oyun Alanı Zemin Kaplaması |
| Tip:: | Tek bileşenli PU |

