Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ sport flooring epdm rubber granules ] eşleşme 187 Ürünler.
Iaaf Koşu Yolu Spor Oyun Alanı Anti UV Parlak Renkli EPDM Kauçuk Granülleri
| Malzeme: | EPDM Granüller |
|---|---|
| Sıkıştırma kurtarma oranı: | %98,5 |
| geri yaylanma değeri: | %30 |
13mm Iaaf Onaylı EPDM Kauçuk Granül Öz Düğümlü Karışık Tip PU Piste Zemini
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/yeşil/sarı/mavi |
| Kalınlık: | 13mm |
Pist Topluluğu Epdm Kauçuk Zemin Kaplama Erozyon Önleyici Alkali Dirençli
| Rengi:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, özelleştir |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| EPDM ve PU bağlayıcı karışımı oranı: | EPDM: PU=1:5.5 veya 1:6 |
Kırmızı Yeşil Epdm Kauçuk Kırıntı Spor Bahçesi ve Suni Çim Dolgusu
| Rengi:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışımı oranı: | PU bağlayıcı: EPDM =1: 6 veya 1:5.5 |
| Standart Boyutlar:: | 0.5-1.5mm, 1-4mm, 0.5-2.5mm, 2-4mm, Özel |
Aşınma Direnci Çocuk Bahçesi Döşeme EPDM Kauçuk Granüller
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %14, %20, %22, %25, %35, %40 vb. |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
EPDM Granülleri Doldurma EPDM Kauçuk Zemin Alkali Direnci Renkli
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %14, %20, %22, %25, %35, %40 vb. |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
PU Bağlayıcılı Islak Döküm Kırmızı Renk EPDM Kauçuk Granüller
| Malzeme:: | EPDM Kauçuk |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %14, %20, %22, %25, %35, %40 vb. |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
EPDM Kauçuk Hava Şartlarına Dayanıklılık Koşu Parkuru Granülleri Alkaliye Dayanıklı
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Standart boy: | 0,5-1,5 mm, 1-4 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Renk Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
IAAF Seviyesi Anti UV Yüksek Kaliteli EPDM Kauçuk Granüller, Oyun Alanı Döşemesi için
| Renk:: | Kırmızı, Mavi, Yeşil, çeşitli renkler |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| Standart Boyutlar:: | 0,5-1,5 mm, 1-3 m, 2-4 mm veya isteğe göre |
Toksik Olmayan EPDM Kauçuk Zemin Kaplama
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5.5kg veya 1kg:6kg |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |

