Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ shock absorption pu runway flooring ] eşleşme 111 Ürünler.
Spor Salonu ve Stadyum İçin 13mm EPDM Granül Sandviç PU Koşu Pisti
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13 mm uluslararası standart kalınlık veya özelleştirme |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
İç mekan dış mekan için özelleştirilmiş SPU Koşu Parkuru Döşeme
| Malzeme: | SPU |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
| Kalınlık: | 13mm |
Oyun Alanı SPU Döşeme, Olimpik Park Sentetik Basketbol Sahası
| İşlev:: | Güzel Dekorasyon, Ses Geçirmez, Güvenli Koruma |
|---|---|
| Uygulama:: | Vairoud Spor Sahası, Spor Bahçesi, Spor Oyunu |
| Özellik:: | Çevre Dostu, Çevreye Duyarlı, Tüm Hava Koşulları |
Tüm Hava Durumu SPU Döşeme, Suya Dayanıklı Sentetik Basketbol Sahası Döşeme
| İşlev:: | Güvenli koruma, Güzel dekorasyon |
|---|---|
| Uygulama:: | Spor Oyunu, basketbol sahası, Tenis kortu |
| Özellik:: | Tüm hava koşulları, Anti-UV, Çevre Dostu |
Yastık Elastik SPU Döşeme 1.6Mpa Sert Üst Yumuşak Alt
| İşlev: | Güvenli Koruma, Güzel dekorasyon |
|---|---|
| başvuru: | spor oyunu, basketbol sahası, tenis kortu |
| özellik: | tüm hava koşullarına karşı anti-UV, çevre dostu |
Solmaz SPU Spor Zemin Kaplaması Toksik Olmayan Güçlü Aşınmaya Dirençli
| Renk: | kırmızı |
|---|---|
| Başvuru: | Spor oyunu, tenis kortu, baketbol sahası, stadyum, spor salonu |
| Kalınlık: | 3mm-8mm veya özelleştirebilirsiniz |
Solmaz Yüksek Ribaund SPU Tenis Sporları Döşeme Profesyonel Toksik Olmayan
| Renk: | Kırmızı, yeşil ve gri veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Başvuru: | Okul spor sahası ve stadyumlar |
| Kopma uzaması,%: | 853 |
Okul Spor Mahkemesi için 3.5mpa SPU Basketbol Döşeme Anti Slayt Su Geçirmez Kırmızı
| Renk: | kırmızı |
|---|---|
| Sertlik, 20 ℃: | 46 |
| çekme uzaması: | 1108 |
Yüksek Rebound SPU Basketbol Sahası Döşeme Aşınmaya Dayanıklı Toksik Olmayan
| Renk: | kırmızı |
|---|---|
| Geri yaylanma değeri: | 22 |
| kayma sürtünme katsayısı: | 0,5 |
13mm Kauçuk Koşu Yolu Açık Yürüyüş Yolu Zemin Sandviç Sistemi
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |

