Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ shock absorption pu runway flooring ] eşleşme 111 Ürünler.
ISO sentetik kauçuk koşu pist ses geçirmez giyim dayanıklı pist zemini
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Yeşil Sert Geçiş SPU Döşeme Yumuşak Geri Tepme Yastığı ile Toksik Olmayan
| İsim: | Yeşil Profesyonel geri tepme yastığı, yumuşak ve sert geçiş SPU Spor Zemin Kaplaması, Toksik Olmayan |
|---|---|
| Renk: | Yeşil |
| Çekme uzaması,%: | 1108 |
EPDM Granül PU Koşu Parkuru, 13mm Sandviç Koşu Parkuru
| Kopma anındaki uzama: | % 138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya istek başına kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Okul Sandviç Sistemi Koşu Yolu Şok emici pist zemini
| Oyun:: | Koşu parkuru, Pist, Koşu Parkuru, Atletizm Pisti |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre |
| Kurulum Yolları:: | Makine ve aletlerle sahada kurulum |
Kaymaz PU Koşu Parkuru, 0.4Mpa Sentetik Koşu Parkuru
| Kopma anındaki uzama: | % 138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya istek başına kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
13mm PU Koşu Parkuru, Tam PUR Sistemi Tartan Koşu Parkuru
| kopma uzaması: | %138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm, istek başına kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Esneklik PU Koşu Parkuru Patinaj Önleyici Rahat 13mm
| Malzeme: | PU |
|---|---|
| kalınlıklar: | 13mm |
| Çevre Koruma Seviyesi: | E1 |
5mm Kalın Silikon PU Basketbol Spor Sahası Atletik Döşeme
| Malzeme: | Silikon PU, Silikon Poliüretan, SPU kaplama |
|---|---|
| Başvuru: | Tenis, basketbol, badminton, voleybol vb. |
| Yapı:: | Astar, yastıklama katmanı, güçlendirme katmanı, son kat katmanı |
CN-S01 İyi Dikey Deformasyonlu Silikon PU Basketbol Zemin Kaplaması
| Malzeme: | silikon PU |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Renk: | Kırmızı, yeşil, mavi veya özelleştirebilirsiniz |
CE Polyurethane Koşu Yolu 13mm Sentetik Koşu Yolu Piste Zemin
| Oyun:: | Spor Zemini |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%40 |

