Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ shock absorption pu runway flooring ] eşleşme 111 Ürünler.
8mm Açık Tenis Kortu Döşeme Silikon PU Boyama
| Oyun:: | Basketbol sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 8mm |
| Malzeme: | Silikon Poliüretan |
Nefes Alabilir Plastik Koşu Parkuru, Islak Dökme EPDM Spor Zemin Kaplaması
| Oyun:: | Koşu parkuru |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre |
| Kurulum yolları: | Sabit |
Su geçirmez sentetik koşu pistleri tüm hava koşulları UV karşıtı pist zeminleri
| Oyun:: | Atletik koşu pist zeminleri |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
RoHS Outdoor Basketbol Kauçuk Zemin Kaplama Silikon Poliüretan
| Oyun:: | Basketbol sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 8mm |
| Malzeme: | Silikon Poliüretan |
ITF SPU Zemin Kaplama Silikon PU Akrilik Suya Dayanıklılık
| Oyun:: | Basketbol sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 8mm |
| Malzeme: | Silikon Poliüretan |
Sandviç Koşu Parkuru Döşeme Malzemesi İçin Ses Geçirmez SPU Döşeme
| Kalınlık: | 13mm veya özelleştirin |
|---|---|
| Çekme mukavemeti,Mpa ≥:: | 0.8 |
| Dikey deformasyon:: | 1,74 mm |
Sprey kaplama yüzeyi sentetik kauçuk zemin tüm hava koşuyu
| Rengi:: | Kırmızı, Mavi, Sarı, Yeşil |
|---|---|
| Model:: | Sprey Kaplama Yüzeyi, Yayın Yüzeyi |
| Kalınlık:: | 13mm |
SPU Spor Zemin Kaplaması Hava Koşullarına Dayanıklı Koşu Parkuru 13mm Kalınlık
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Garanti: | 8-10 yıl |
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
Spor Salonları Sentetik SPU Koşu Zemin Kaplaması Kokusuz Anti UV
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Malzeme: | silikon poliüre |
| Uygulama: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
Atletik PU Koşu Pisti Tartan Plastik Pist Spor Döşeme
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |

