Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ shock absorption pu runway flooring ] eşleşme 111 Ürünler.
13mm Sandviç Sistem Koşu Parkuru EPDM Granül Yayın Yüzeyi
| kopma uzaması: | %138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya isteğe göre kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
IAAF Sentetik Koşu Parkuru
| Oyun:: | Atletik Koşu |
|---|---|
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Anti-Statik, Isı Yalıtımı |
| Renk:: | Kırmızı, Mavi vb. |
Tüm Hava Durumu Yapay Yüzey Atletizm Atletizm İçin Sentetik Koşu Parkuru
| Uygulama:: | Atletizm Pisti ve spor sahası |
|---|---|
| Rengi:: | Kırmızı, mavi, yeşil, sarı vb. |
| karakteristik:: | PU Kauçuk koşu pistleri |
Sandviç Sistemi Tartan Track Profesyonel Açık Hava Kauçuk Koşu Yolu
| Kalınlık:: | 13mm veya istek başına |
|---|---|
| Özellik:: | kayma önleyici |
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi vb. |
Dış Mekan SPU Kauçuk Koşu Parkuru IAAF Sertifikalı
| Kalınlık: | 13 mm |
|---|---|
| Şok emilimi: | 35.2 |
| Dikey Deformasyon, mm: | 0,8 |
Kapalı Açık İçin Toksik Olmayan Tam Pur Öz Düğüm Spu Kauçuk Koşu Pisti
| Malzeme: | SPU |
|---|---|
| kullanım: | kapalı/açık |
| Özellik: | Çevre dostu |
İyi Görünümlü Tüm Hava Koşullarına Sahip Silikon Poliüretan Koşu Parkuru
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| Dikey Deformasyon: | 1.48 |
Özelleştirilmiş SPU Sentetik Koşu Parkuru Aşınmaya Dayanıklı 13mm Kalınlık
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
| Kalınlık: | 13mm |
Iaaf ile 13mm Dış Mekan Kaymaz SPU Koşu Pisti
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
Iaaf Sertifikalı Okul İnşaatı SPU Sentetik Koşu Pisti
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| şok emilimi: | %35,8 |

