Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ shock absorption pu runway flooring ] eşleşme 111 Ürünler.
Anti Spike Renkli Koşu Yolu PU Koşu Yolu Iaaf Sertifikasıyla
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| Şok emilim oranı,%: | 38.9-40.1 |
Okul Spor Mahkemesi ve Stadyum İçin Renk Değişikliği Yok Kırmızı SPU Döşeme
| Çekme uzaması,%: | 1110 |
|---|---|
| çekme mukavemeti, mpa: | 1.9 |
| Aşınma direnci (750g/500r),g: | 0.032 |
5mm 8mm Kalınlığa Dayanıklı Anti UV Kristal Yol Döşeme Aşınması
| Kader zamanı çok kullanmak: | 48 saat |
|---|---|
| En hızlı tedavi süresi: | 3 saat |
| Renk: | Kırmızı yeşil ve özelleştirebilirsiniz |
Toksik Olmayan Zararsız Yeşil Malzeme ile CN-S01 SPU Basketbol Zemin Döşeme
| Renk: | kırmızı |
|---|---|
| geri yaylanma değeri: | 22 |
| çekme mukavemeti: | 0.7mpa |
13 mm sentetik atletizm kauçuklu PU bağlayıcı ile koşu pist malzemesi
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
| Kalınlık: | 13mm |
Kırmızı Soyulmayan Silikon PU Tenis Kortu Zemin Kaplaması Ses Yalıtımı
| Yangına dayanıklılık: | Seviye 1 |
|---|---|
| Renk: | kırmızı |
| İşlev: | Su geçirmez, Ses geçirmez, Kaymaz ve UV Dayanımı |
Dış Mekan Yüksek Darbe Emme SPU Sentetik Koşu Parkuru Profesyonel
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Garanti: | 8 yıl |
| kullanım: | kapalı/açık |
Plastik 13 mm sentetik koşu pisti Hava Durumu Sandviç sistemi
| Oyun:: | Koşu parkuru, Pist, Koşu Parkuru, Atletizm Pisti |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm uluslararası standart kalınlığı, veya kalınlığı özelleştirebilirsiniz |
| Çevre Koruma Seviyesi: | E1 |
IAAF Sentetik Atletik Spor Zemin Kaplaması Sandviç Kauçuk Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre özelleştirin |
|---|---|
| Özellik:: | Dayanıklı / UV ışınlarına dayanıklı / Kaymaz |
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, vb |
Sandviç sistem IAAF sertifikalı Atletik Spor Sahası Zemin Kaplaması Kauçuk Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre özelleştirin |
|---|---|
| Özellik:: | UV ışınlarına dayanıklı/Kaymayı önleyici, Yastık Sekmesi |
| Renk: | Kırmızı, yeşil, mavi, Özelleştirilmiş, Kırmızı veya özelleştirilmiş |

