Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ shock absorption pu runway flooring ] eşleşme 111 Ürünler.
RoHS PU Koşu Yolu Su geçirmez Sentetik Spor Yolu Sandviç Sistemi
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya istek başına |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Silikon Poliüretan Kaplama SPU Döşeme
| İşlev:: | Güzel Dekorasyon, Güvenli Koruma |
|---|---|
| Uygulama:: | Spor Sahası, Spor Bahçesi, Olimpik Park |
| Özellik:: | Çevre Dostu, Tüm hava koşullarında kullanım |
8mm Boyama SPU Döşeme Her Havada Açık Sentetik Basketbol Sahası
| İşlev:: | Güvenli Koruma, renkli dekorasyon |
|---|---|
| Uygulama:: | Oyun Alanı, Spor Bahçesi |
| Özellik:: | Çevre Dostu, Tüm hava koşullarında kullanım |
RoHS PU Koşu Parkuru, Suya Dayanıklı Sentetik Atletik Parkur
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm veya istek başına |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
EPDM Granule Red PU Running Track Full Pour Polyurethane Bağlayıcı
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm veya isteğe göre kalınlık |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Ses geçirmez Anti UV sentetik koşu pistleri kauçuk döşeme koşu pistleri
| Oyun:: | Atletik koşu pist zeminleri |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Dış Mekan PU Koşu Parkuru, Tüm Hava Koşullarında Oyun Alanı Koşu Parkuru
| Kopma anındaki uzama: | % 138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya isteğe göre kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Tüm Hava Koşullarına Uygun Sentetik Atletik Pist 13mm Spay Kaplama Koşu Pisti Kauçuk Zemin
| Renk:: | Kırmızı, mavi, Yeşil |
|---|---|
| Malzemeler:: | PU |
| Benzen: | çıkış yok |
Tam PUR Sentetik Koşu Yolu Dışarıda EPDM Islak Dökme Pisti Zemini
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Su Geçirmez, Kaymaz, dekoratif |
|---|---|
| Rengi:: | kırmızı, mavi, vb |
| Kalınlık:: | 13mm |
Kırmızı EPDM Granül PU Koşu Parkuru Tam Dökme Poliüretan Bağlayıcı
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |

