Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ shock absorption pu runway flooring ] eşleşme 111 Ürünler.
Tartan Plastik Pist Atletik PU Koşu Parkuru Spor Zemin
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Spor Zemin Atletik PU Koşu Parkuru Tartan Plastik Pist
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Yüksek UV Direnci PU Koşu Parkuru Anti Spike
| şok emilimi: | >35 |
|---|---|
| Desen:: | püskürtme kaplama |
| gerilme direnci: | >0.8Mpa |
Sıvı Kaplama SPU Döşeme, Sentetik Kapalı Kauçuk Basketbol Sahası
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, vb. |
|---|---|
| Uygulama:: | Spor Sahası, Spor Bahçesi |
| Özellik:: | Çevre Dostu, Çevre içermez |
IAAF Sentetik Basketbol Sahası Zemin Kaplaması
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses geçirmez, Kaymaz, vb |
|---|---|
| Başvuru:: | Spor Sahası, Spor Bahçesi |
| Özellik:: | Çevre Dostu, Eko-ücretsiz |
Ses Geçirmez SPU Döşeme, IAAF Sentetik Basketbol Döşeme
| İşlev:: | Güzel Dekorasyon, Ses Geçirmez, Güvenli Koruma |
|---|---|
| Uygulama:: | Vairoud Spor Sahası, Spor Bahçesi, Spor Oyunu |
| Özellik:: | Çevre Dostu, Çevreye Duyarlı, Tüm Hava Koşulları |
Mavi SPU Döşeme, 2.3mm Kapalı Basketbol Sahası Döşeme
| İşlev:: | Güzel Dekorasyon, Ses Geçirmez, Güvenli Koruma |
|---|---|
| Uygulama:: | Vairoud Spor Sahası, Spor Bahçesi, Spor Oyunu |
| Özellik:: | Çevre Dostu, Çevreye Duyarlı, Tüm Hava Koşulları |
Anti UV SPU Döşeme Sert Üst Yumuşak Aşağı Renk Değişikliği Yok
| İşlev:: | Güvenli Koruma, Güzel Dekorasyon |
|---|---|
| Uygulama:: | Spor Oyunu, basketbol sahası, Tenis kortu |
| Özellik:: | Tüm hava koşulları, Anti-UV, Çevre Dostu |
Yastık Elastik SPU Döşeme 1.6Mpa Sert Üst Yumuşak Alt
| İşlev:: | Güvenli Koruma, Güzel Dekorasyon |
|---|---|
| Uygulama:: | Spor Oyunu, basketbol sahası, Tenis kortu |
| Özellik:: | Tüm hava koşulları, Anti-UV, Çevre Dostu |
13mm EPDM Granül Sandviç PU Atletik Koşu Parkuru Ses Geçirmez
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13 mm uluslararası standart kalınlık veya özelleştirme |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |

