Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ shock absorption pu runway flooring ] eşleşme 111 Ürünler.
400m PU Koşu Pisti 1.12Mpa Tam PU Sandviç Sistemleri Runway Zemin
| Renk: | Kırmızı, mavi, sarı, yeşil, özel yapabilirsiniz. |
|---|---|
| Kaymayı Önleme Değeri:: | >56 |
| çekme uzaması: | >46% |
Anti UV Sentetik Koşu Yolu 13mm Spraycoat Yüzeyi Pist zemini
| Oyun:: | Atletik Koşu Pisti, Atletik Pist |
|---|---|
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Antistik, Isıtma |
| Rengi:: | Kırmızı, mavi, vb. |
Anti UV PU Koşu Yolu Geri Dönüştürülmüş SBR Kauçuk Kullanım Direnci Çaprazları
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya istek üzerine kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Sentetik PU Koşu Yolu Isıtma Plastik Pist Zemini
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
IAAF Sentetik Koşu Pisti Tüm Hava Durumu Isıtma pist zemini
| Oyun:: | Koşu parkuru, Pist, Koşu Parkuru, Atletizm Pisti |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre |
| Kurulum Yolları:: | Makine ve aletlerle sahada kurulum |
İncinmiş sentetik koşu pistleri Çevre koruma pist zeminleri
| Oyun:: | Atletik Koşu Pisti, Atletik Pist |
|---|---|
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Antistik, Isıtma |
| Rengi:: | Kırmızı, mavi, sarı, yeşil |
IAAF Okulu PU Koşu Yolu Anti-Statik Çevre Dostu Pist Zemini
| Kaymayı Önleme Değeri:: | 56 |
|---|---|
| Çekme Dayanımı ( MPa): | 1.12 |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Slicon PU Açık Basketbol Yer Yastığı Rebounce Şok Emilimi
| İşlev:: | Güvenli Koruma, Güzel Dekorasyon |
|---|---|
| Uygulama:: | Spor Oyunu, basketbol sahası, Tenis kortu |
| Özellik:: | Tüm hava koşulları, Anti-UV, Çevre Dostu |
3mm-8mm Yastık Rebounce Şok Emme SPU Spor Mahkemesi Döşeme
| İşlev:: | Güzel Dekorasyon, Güvenli Koruma |
|---|---|
| Başvuru:: | Spor Bahçesi, Spor Oyunu |
| Özellik:: | Çevre dostu, Tüm hava koşulları, Anti-UV, Çevre Dostu |
SPU Basketbol Döşeme
| geri yaylanma değeri: | 30 |
|---|---|
| kayma sürtünme katsayısı: | 0,53 |
| sıkıştırma kurtarma oranı: | 97 |

