Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ red polyurethane running track ] eşleşme 215 Ürünler.
13mm Uluslararası Standart IAAF Onaylı Atletik Koşu Pisti için Anti UV Spor Saha Yüzey Kaplama Malzemeleri
| Kalınlık:: | 13mm veya özelleştirin |
|---|---|
| Sertifikalar:: | IAAF, CE, ROHS vb. |
| Renk:: | Kırmızı yeşil mavi |
Sandviç sistem IAAF sertifikalı Atletik Spor Sahası Zemin Kaplaması Kauçuk Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre özelleştirin |
|---|---|
| Özellik:: | UV ışınlarına dayanıklı/Kaymayı önleyici, Yastık Sekmesi |
| Renk: | Kırmızı, yeşil, mavi, Özelleştirilmiş, Kırmızı veya özelleştirilmiş |
Tam PUR Açık Hava Atletizm Kauçuk Koşu Pisti IAAF Sertifikası Her Hava
| Kalınlık:: | 13mm, veya isteğe göre özelleştir |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı, yeşil, mavi, Özelleştirilmiş, Kırmızı veya özelleştirilmiş |
| Özellik:: | UV ışınlarına dayanıklı, Kaymayı önleyici, şok emilimi |
IAAF Sentetik Atletik Spor Zemin Kaplaması Sandviç Kauçuk Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre özelleştirin |
|---|---|
| Özellik:: | Dayanıklı / UV ışınlarına dayanıklı / Kaymaz |
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, vb |
Güzel Hava Durumu Çevre Koruması PU Koşu Yolu Çin üreticisi
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı |
| Kalınlığı: | 13mm |
Spor Salonları Sentetik SPU Koşu Zemin Kaplaması Kokusuz Anti UV
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Malzeme: | silikon poliüre |
| Uygulama: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
Anti Spikes PU Pist Döşeme UV Korumalı
| Ürün adı: | Anti UV ve Anti-Spikes PU Pist Döşeme |
|---|---|
| Şok emme oranı,%: | 38.9 |
| Dikey deformasyon, mm: | 1.74 |
Sandviç Sistemi Tartan Track Profesyonel Açık Hava Kauçuk Koşu Yolu
| Kalınlık:: | 13mm veya istek başına |
|---|---|
| Özellik:: | kayma önleyici |
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi vb. |
CN-S05H 9mm Sivri Koşu PU Pist Döşeme Kaymaz
| Renk: | kırmızı, yeşil sarı ve mavi |
|---|---|
| Şok emme oranı: | 39.3 |
| Gerilme direnci: | 0.62mpa |
Kullanım Direncili PU Koşu Yolu Yüksek Şok emicilik pist zemini
| Renk: | Kırmızı, yeşil. |
|---|---|
| Uygulama: | Profesyonel olmayan antrenman pistleri, spor salonları, okul pistleri, spor pistleri |
| Özellik: | Yüksek şok emicilik, kolay temizlik ve bakım ve elastik istikrar |

