Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ red polyurethane running track ] eşleşme 215 Ürünler.
Kırmızı EPDM Granül PU Koşu Parkuru Tam Dökme Poliüretan Bağlayıcı
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
CE Polyurethane Koşu Yolu 13mm Sentetik Koşu Yolu Piste Zemin
| Oyun:: | Spor Zemini |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%40 |
EPDM Granule Red PU Running Track Full Pour Polyurethane Bağlayıcı
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm veya isteğe göre kalınlık |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Oyun Alanı İçin Sentetik Poliüretan Koşu Atletik Pistleri
| Kalınlık:: | 13 mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Oyun Alanı için Kırmızı Kauçuk Koşu Parkuru EPDM Granülleri
| Kalınlık:: | 13mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
9mm Anti Skiding PU Koşu Yolu Polyurethane Kauçuk Koşu Yolu Runway
| Renk: | Kırmızı, yeşil, sarı ve mavi. |
|---|---|
| Şok emişliği oranı: | 38.9-40.1 |
| Gerilme direnci: | 0.4-0.8 |
Toksik Olmayan Poliüretan Dış Mekan Yapay Koşu Parkuru Kirliliği Ücretsiz Nefes Alabilir
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/yeşil/sarı/mavi |
| Kalınlık: | 13mm |
Iaaf ile 13mm Dış Mekan Kaymaz SPU Koşu Pisti
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
Poliüretan Atletizm Atletik Kauçuk Sentetik Koşu Parkuru
| Uygulama:: | Sentetik Atletizm Pisti ve spor sahası |
|---|---|
| Rengi:: | kırmızı, mavi, vb |
| Tip:: | PU Kauçuk atletik koşu parkuru |
UV Dayanımlı Atletik Koşu Pistleri Poliüretan Darbe Emici
| Kalınlık:: | 13mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |

