Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ red polyurethane running track ] eşleşme 215 Ürünler.
Anti UV PU Koşu Yolu Geri Dönüştürülmüş SBR Kauçuk Kullanım Direnci Çaprazları
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya istek üzerine kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
13mm Sandviç Sistem Koşu Pisti
| Oyun:: | Koşu parkuru |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya isteğe göre |
| Kurulum Yolları: | Sabit |
Okul Sandviç Sistemi Koşu Yolu Şok emici pist zemini
| Oyun:: | Koşu parkuru, Pist, Koşu Parkuru, Atletizm Pisti |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre |
| Kurulum Yolları:: | Makine ve aletlerle sahada kurulum |
Plastik 13 mm sentetik koşu pisti Hava Durumu Sandviç sistemi
| Oyun:: | Koşu parkuru, Pist, Koşu Parkuru, Atletizm Pisti |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm uluslararası standart kalınlığı, veya kalınlığı özelleştirebilirsiniz |
| Çevre Koruma Seviyesi: | E1 |
IAAF Sentetik Koşu Pisti Tüm Hava Durumu Isıtma pist zemini
| Oyun:: | Koşu parkuru, Pist, Koşu Parkuru, Atletizm Pisti |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre |
| Kurulum Yolları:: | Makine ve aletlerle sahada kurulum |
Tüm Hava Durumu Yapay Yüzey Atletizm Atletizm İçin Sentetik Koşu Parkuru
| Uygulama:: | Atletizm Pisti ve spor sahası |
|---|---|
| Rengi:: | Kırmızı, mavi, yeşil, sarı vb. |
| karakteristik:: | PU Kauçuk koşu pistleri |
Sprey kaplama yüzeyi sentetik kauçuk zemin tüm hava koşuyu
| Rengi:: | Kırmızı, Mavi, Sarı, Yeşil |
|---|---|
| Model:: | Sprey Kaplama Yüzeyi, Yayın Yüzeyi |
| Kalınlık:: | 13mm |
13mm Kalınlık Aşınma Direnci Sandviç Koşu Parkuru Atletizm Koşu Parkuru
| Kalınlık: | 13mm |
|---|---|
| Renk: | Yeşil/Kırmızı/Mavi/Sarı |
| Malzeme: | Poliüretan |
Gök Mavisi Renk Aşınma Direnci Sandviç Koşu Parkuru Atletizm Koşu Parkuru
| Kalınlık: | 13mm veya özelleştirin |
|---|---|
| Çekme mukavemeti,Mpa ≥:: | 0.8 |
| Dikey deformasyon:: | 1,74 mm |
Kolay İnşaat PU Koşu Pisti / Pist Döşeme
| Renk: | Kırmızı/Yeşil/Mavi/sarı |
|---|---|
| Malzeme: | Poliüretan |
| Benzen: | çıkış yok |

