Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ red polyurethane running track ] eşleşme 215 Ürünler.
Iaaf Sertifikalı Kolay İnşaat Spu Koşu Pisti
| Malzeme: | Silikon Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
| Kalınlık: | 13mm |
13 mm sentetik atletizm kauçuklu PU bağlayıcı ile koşu pist malzemesi
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
| Kalınlık: | 13mm |
Her türlü atletik antrenman alanı için sandviç kendi kendine düğümlü koşu pistleri
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı/Yeşil/Mavi/sarı |
| Kalınlık: | 13mm |
Uluslararası Standart PU Atletik Kauçuk Koşu Parkuru 13mm
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Model: | EPDM Granül |
| Dikey Deformasyon: | > 1.74 |
Kolay İnşaat ve Hava Koşullarına Dayanıklı PU Koşu Pisti / Pist Döşeme
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
|---|---|
| Malzeme: | Poliüretan |
| şok emilimi: | 38.9-40.1 |
Kolay Yapı PU Koşu Pisti Anti UV Iaaf Standartlarını Karşılar
| Renk: | kırmızı/yeşil/sarı/mavi |
|---|---|
| Malzeme: | Poliüretan |
| Kalınlık: | 13mm |
EPDM Yayın Yapımcılık Sentetik Kauçuk Yürüyüş Yolu Iaaf Sertifikalı
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/yeşil/sarı/mavi |
| Kalınlık: | 13mm |
Okul İçin Açık Kolay İnşaat Gök Mavisi SPU Koşu Pisti
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
| Kalınlık: | 13mm |
Oyun Alanı için Yeşil Poliüretan Bağlayıcı Kauçuk Granüller Anti UV
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi ve benzeri, renk şemasını kontrol edebilir |
|---|---|
| Standart beden: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Döşeme Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
1.5mm Oyun alanı EPDM Kauçuk Granülleri Kırıntı Geri dönüştürülmüş koşu pistleri
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, vb. Renk tablosunu kontrol edebilirsiniz. |
|---|---|
| Standart boyut: | 0.5-1.5mm, 1-3mm, 2-4mm, özel |
| fonksiyon: | Zemin Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |

