Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ red polyurethane running track ] eşleşme 215 Ürünler.
RoHS Açık Spor Kortu Zemin Kaplaması Suya Dayanıklı Toksik Olmayan Tenis Kortu Zemin Kaplaması
| Dikey Deformasyon:: | 2,3 mm |
|---|---|
| kopma uzaması:: | 857 |
| Geri Tepme Değeri:: | 88 |
Akrilik Yeşil Basketbol Sahası Yüzeyleri Dış Mekan Suya Dayanıklı
| Oyun:: | Basketbol, badminton, Masa Tenisi vb. |
|---|---|
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, vb. |
| Uygulama:: | Spor Sahası, Spor Bahçesi |
Ahşap Doku Dışında Basketbol Sahası Döşemesi Ses Yalıtımı
| Oyun:: | Basketbol, badminton, Masa Tenisi vb. |
|---|---|
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, vb. |
| Uygulama:: | Spor Sahası, Spor Bahçesi |
Ses Geçirmez Açık Basketbol Sahası Döşeme Silikon PU
| Sertifika:: | ITF, IAAF |
|---|---|
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, vb. |
| Özellik:: | Toksik olmayan, Kaymaz, dayanıklı, dikişsiz |
Yüksek Ribaund Kristal Basketbol Döşeme Suya Dayanıklı Ses Geçirmez Anti UV
| Renk: | Kırmızı, yeşil, mavi veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Başvuru: | okul stadyumu ve spor salonları |
| Kalınlık: | 8mm veya özelleştirebilirsiniz |
Profesyonel Esneklik ve Mükemmel Aşınma Direnci ve Dekoratif Zemin Fonksiyonu Basketbol Zemin Kaplaması
| Malzeme: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Garanti: | 5 yıl |
CN-S04 Kristal Basketbol Sahası Döşeme ve Su Geçirmez ve Ses Geçirmez
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Garanti: | 5 yıl |
UV Direnci Renkli ve Kolay Yapım Okul için Basketbol Sahnesinin Zeminleri
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/mavi/gri |
| Kalınlık: | 3mm-10mm |
ISO14001 Kauçuk Açık Basketbol Sahası Döşeme Kabarcıksız
| Dikey deformasyon:: | 2.3mm |
|---|---|
| Kopmada Uzama:: | 857 |
| Ribaund Değeri:: | 88 |
3mm Akrilik Açık Voleybol Kortu Döşeme Silikonlu PU Yastık
| Dikey Deformasyon:: | 2,3 mm |
|---|---|
| kopma uzaması:: | %857 |
| Geri Tepme Değeri:: | %88 |

