Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ red polyurethane running track ] eşleşme 215 Ürünler.
Özelleştirilmiş SPU Sentetik Koşu Parkuru Aşınmaya Dayanıklı 13mm Kalınlık
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
| Kalınlık: | 13mm |
SPU Spor Zemin Kaplaması Hava Koşullarına Dayanıklı Koşu Parkuru 13mm Kalınlık
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Garanti: | 8-10 yıl |
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
Anti Spike Renkli Koşu Yolu PU Koşu Yolu Iaaf Sertifikasıyla
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| Şok emilim oranı,%: | 38.9-40.1 |
13mm Laaf Sentetik PU Koşu Pisti Şok Emme Anti Slayt
| Malzeme: | PU |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| Renk: | Kırmızı/Yeşil/Mavi/sarı |
Sandviç Koşu Parkuru Döşeme Malzemesi İçin Ses Geçirmez SPU Döşeme
| Kalınlık: | 13mm veya özelleştirin |
|---|---|
| Çekme mukavemeti,Mpa ≥:: | 0.8 |
| Dikey deformasyon:: | 1,74 mm |
Okul Çevre SPU Koşu Parkuru / Pist Döşeme
| Malzeme: | SPU |
|---|---|
| Renk: | YEŞİL/MAVİ/KIRMIZI |
| Dayanıklı Yıllar: | On yıldan fazla |
Iaaf 400 metre standart pist için onaylı kauçuk atletik koşu pistini
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| Renk: | kırmızı/yeşil/sarı/mavi |
SBR Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru Çevre Dostu
| Oyun:: | Spor ve Oyun Alanı, Atletik Koşu |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Iaaf Sertifikası ile UV Dayanımı Açık Atletik Tam PU Koşu Parkuru
| malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/yeşil/sarı/mavi |
| Benzen: | çıkış yok |
Iaaf Sertifikalı Tüm Hava Koşullarına Uygun 13mm Atletik PU Koşu Pisti / Pist Zemini
| Renk: | Kırmızı/Yeşil/Mavi/sarı |
|---|---|
| Malzeme: | Poliüretan |
| Şok Emme Oranı: | %38,9-%40,1 |

