Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ red polyurethane running track ] eşleşme 215 Ürünler.
Suya Dayanıklı SPU Pist Döşeme Hava Koşullarına Dayanıklı 13mm
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
|---|---|
| Başvuru: | Spor salonları, okul stadyumları |
| İşlev: | kaymaz, su geçirmez, yüksek geri tepme ve sivri uçlar |
Renkli UV Dirençli Silikon Poliüretan Basketbol Kauçuk Zemin Suya Dayanıklı
| Malzeme: | Silikon PU, SPU, Silikon Poliüretan |
|---|---|
| Başvuru: | okul bahçesi, stadyum, spor salonu döşemesi |
| Renk: | Kırmızı, yeşil, mavi, seçim için çeşitli parlak renkler |
IAAF Onaylı Sky Blue EPDM Yayın Sandviç Sistemi Atletik Kauçuk Koşu Parkuru
| Renk:: | Kırmızı yeşil mavi |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm, veya kalınlığı özelleştirin |
| Şok Emme Oranı:: | %38,9 |
Kendinden Düğüm Deseni SPU Pist Döşeme Suya Dayanıklı Yüksek Geri Tepme Ses Geçirmez
| Renk: | kırmızı |
|---|---|
| Kalınlık: | 13 mm |
| Şok emilimi,%: | 35.1 |
Toksik Olmayan Silikon Püskürtme Kaplama Ses Geçirmez Atletik Sentetik Parça
| renk: | Kırmızı veya yeşil veya mavi |
|---|---|
| Malzeme: | silikon poliüre |
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
Stadyum Spor Salonu Zemin Track Tartan Atletizm Runway Kauçuk Koşu Spor Zemin
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/yeşil/sarı/mavi |
| Kalınlığı: | 13mm |
Çevre Koruması Polyurethane Kristal Yol Zemini Uvioresistant Renkli
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlık: | özelleştirmek |
| Renk: | kırmızı/yeşil/sarı/mavi/gri |
Profesyonel Üreticiden Iaaf Onaylı Atletik SPU Pist Döşemesi
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
|---|---|
| Kayma Önleme Değeri: | 56 (Bpn 20) |
| Sertlik(Shore A),20℃: | 47 |
RoHS Basketbol Sahası Poliüretan Ahşap Doku Desen
| Oyun:: | Basketbol, badminton, Masa Tenisi vb. |
|---|---|
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, vb. |
| Uygulama:: | Spor Sahası, Spor Bahçesi |
Cushion Rebounce Outdoor Multi Sport Kortu Silikon Poliüretan
| Oyun:: | Basketbol, voleybol, badminton, Masa Tenisi vb. |
|---|---|
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, vb. |
| Uygulama:: | Spor Sahası, Spor Bahçesi |

