Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ non toxic epdm rubber flooring ] eşleşme 120 Ürünler.
4mm Dış Mekan Geri Dönüşümlü Kauçuk Granüller Aşınma Direnci
| Renk:: | Kırmızı, Mavi, çeşitli renkler |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| Standart Ölçüler:: | 1-4 mm veya isteğe göre |
Oyun Alanı için Yeşil Poliüretan Bağlayıcı Kauçuk Granüller Anti UV
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi ve benzeri, renk şemasını kontrol edebilir |
|---|---|
| Standart beden: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Döşeme Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
Tek Bileşenli Poliüretan Çakıl Bağlayıcı EPDM SBR Bağlayıcı
| Ürün adı:: | PU bağlayıcı, Poliüretan bağlayıcı, PU yapıştırıcı, PU yapıştırıcı |
|---|---|
| Başvuru:: | Koşu Parkuru ve Oyun Alanı Döşemesi İçin PU Bağlayıcı |
| Tip:: | EPDM PU bağlayıcı, SBR PU bağlayıcı |
EPDM Granül PU Koşu Parkuru, 13mm Sandviç Koşu Parkuru
| Kopma anındaki uzama: | % 138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya istek başına kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
5mm Spor Salonu Zemin Halı Fayansları Şok Emici Ses Yalıtımı
| Renk:: | EPDM Granüllü Siyah |
|---|---|
| Özellik:: | Şok Emici, Kaymaz |
| Ürün adı :: | Kapalı Spor Zemin Spor Salonu Yer Karosu Halı Kauçuk Spor Paspasları |
Güvenlik Koruması Konforlu Kauçuk EPDM Oyun Alanı Iaaf Koşu Yolu için Granül
| Malzeme: | EPDM Granüller |
|---|---|
| Sıkıştırma kurtarma oranı: | %98,5 |
| geri yaylanma değeri: | 26mm |
Sıvı Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı EPDM Granül Oyun Alanı Döşeme
| Malzeme Yapısı:: | 200kg / Namlu / 250kg / Namlu |
|---|---|
| Geri Yaylanma Değeri:: | 26mm |
| Uygulama:: | Ticari konut binası |
13 mm IAAF Sentetik Kauçuk Koşu Yolu Spaycoating Tartan Sandwich Tipi
| Uygulama:: | Atletizm Koşu Yolu, Koşu Yolu, Stadyum, Spor Salonu, Spor ve Oyun Alanı vb. |
|---|---|
| Özellik:: | Çevreye Dostu, Çevre Temiz, Sentetik Kauçuk Dayanıklı |
| İşlev:: | Ses geçirmez, kayma, statik, ısı yalıtımı |
Sentetik Kauçuk Spor Oyun Alanı Zeminleri Çeşitli Renkli EPDM Granülleri Kullanın
| Malzeme: | EPDM Granüller |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/yeşil/sarı/mavi |
| Sertlik: | 47 |
EPDM UV Dirençli Kauçuk Oyun Alanları/Parklar/Eğlence Parkları'nda Kullanılabilir
| Malzeme: | EPDM Granüller |
|---|---|
| Sıkıştırma kurtarma oranı: | %98,5 |
| Springback değeri: | 26mm |

