Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ non toxic epdm rubber flooring ] eşleşme 120 Ürünler.
Solvent Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı Çevre Koruma
| Yapıştırma İşlevi:: | Yapısal Yapıştırıcı |
|---|---|
| Morfoloji:: | Su Emülsiyonu |
| Çekme Uzaması:: | % 103.6 |
Spor Merkezi RoHS Kauçuk Koşu Parkurları, IAAF EPDM Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Spor Salonları Sentetik SPU Koşu Zemin Kaplaması Kokusuz Anti UV
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Malzeme: | silikon poliüre |
| Uygulama: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
Anti UV Sentetik Koşu Yolu 13mm Spraycoat Yüzeyi Pist zemini
| Oyun:: | Atletik Koşu Pisti, Atletik Pist |
|---|---|
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Antistik, Isıtma |
| Rengi:: | Kırmızı, mavi, vb. |
Tam PUR Sentetik Koşu Yolu Dışarıda EPDM Islak Dökme Pisti Zemini
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Su Geçirmez, Kaymaz, dekoratif |
|---|---|
| Rengi:: | kırmızı, mavi, vb |
| Kalınlık:: | 13mm |
CE PU Kauçuk Koşu Parkuru Hava Direnci Sandviç Sistemi Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Çevre dostu Rekabetçi Fiyat Silikon PU Dış Çevre Çeşitli Mahkemeler Kauçuk Spor Yatakları
| Malzeme: | EPDM Granüller |
|---|---|
| geri yaylanma değeri: | %30 |
| kayma sürtünme katsayısı: | 0,53 |
Stadyum Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru 0.4Mpa Aşınmaya Dayanıklı
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm veya isteğe göre |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Okul Solmaz Lastik Koşu Parkuru Şok Emme Anti Sivri
| Dikey deformasyon: | 1.47 mm |
|---|---|
| Kayma önleyici değer (bpn 20℃): | 47 |
| Çekme gücü,mpa: | 1.11 |
IAAF Sentetik Koşu Pisti Tüm Hava Durumu Isıtma pist zemini
| Oyun:: | Koşu parkuru, Pist, Koşu Parkuru, Atletizm Pisti |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre |
| Kurulum Yolları:: | Makine ve aletlerle sahada kurulum |

