Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ non toxic epdm rubber flooring ] eşleşme 120 Ürünler.
IAAF Seviyesi Anti UV Yüksek Kaliteli EPDM Kauçuk Granüller, Oyun Alanı Döşemesi için
| Renk:: | Kırmızı, Mavi, Yeşil, çeşitli renkler |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| Standart Boyutlar:: | 0,5-1,5 mm, 1-3 m, 2-4 mm veya isteğe göre |
Kauçuk Paspas Oyun Alanı İçin Sentetik Renkli EPDM Kauçuk Granüller
| Malzeme: | EPDM Granüller |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/yeşil/sarı/mavi |
| Benzen: | çıkış yok |
Çeşitli Parlak Renkli EPDM Kauçuk Granülleri
| Malzeme: | EPDM Granüller |
|---|---|
| Sıkıştırma kurtarma oranı: | %98,5 |
| geri yaylanma değeri: | %30 |
Hareketli EPDM Döşeme Kolloidal Parçacıklar Tek Bileşenli Tutkal Karıştırma Parke
| Renk: | kırmızı yeşil veya özelleştirmek |
|---|---|
| Sıkıştırma kurtarma oranı: | 98.4 |
| Geri yaylanma değeri: | 25 mm |
Sandviç Tipi Kauçuk Koşu Parkuru Toksik Olmayan Su Geçirmez Ses Geçirmez
| Renk: | kırmızı |
|---|---|
| Başvuru: | Spor salonları, okul stadyumları, atletizm sporları ve yüzme havuzu |
| Malzeme: | silikon poliüre |
Toksik Olmayan Spor Zemin Yapıştırıcı Poliüretan Kaplama Bağlayıcı
| Yapıştırma İşlevi:: | Yapısal Yapıştırıcı |
|---|---|
| Morfoloji:: | Su Emülsiyonu |
| Uygulama:: | İnşaat |
13mm Iaaf Onaylı EPDM Kauçuk Granül Öz Düğümlü Karışık Tip PU Piste Zemini
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/yeşil/sarı/mavi |
| Kalınlık: | 13mm |
Aşınma Direnci Çocuk Bahçesi Döşeme EPDM Kauçuk Granüller
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %14, %20, %22, %25, %35, %40 vb. |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
ITF Outdoor Kauçuk Spor Salonu Paspasları Geri Dönüştürülmüş SBR Granüller Küflenmez
| Renk:: | EPDM Granüllü Siyah |
|---|---|
| Özellik:: | Şok Emici, Kaymaz |
| İsim:: | Kauçuk Spor Paspasları |
Islak Dökme EPDM Kırıntı Döşeme Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı PU Bağlayıcı
| Yapıştırma İşlevi:: | Yapısal Yapıştırıcı |
|---|---|
| Morfoloji:: | Su Emülsiyonu |
| Başvuru:: | Yapı |

