Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ non toxic epdm rubber flooring ] eşleşme 120 Ürünler.
İnşaat Kırıntısı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı Su Emülsiyonu
| Yapıştırma İşlevi:: | Yapısal Yapıştırıcı |
|---|---|
| Morfoloji:: | Su Emülsiyonu |
| Uygulama:: | İnşaat |
Mavi Açık Oyun Alanı Kauçuk Paspaslar Islak Dökün EPDM Granüller
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5.5kg veya 1kg:6kg |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Koşu Parkuru İçin Suya Dayanıklı Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
| Sınırlama işlevi: | yapısal yapıştırıcı |
|---|---|
| morfoloji: | su emülsiyonu |
| Başvuru: | oyun alanı, okul, ticari konut binası |
Radyasyon Olmayan Kauçuk EPDM Granüller Kapalı Spor Salonu Döşeme Şok Emici
| Renk: | EPDM granüllü siyah |
|---|---|
| özellik: | titreşim önleyici |
| isim: | kauçuk spor salonu paspasları |
Gürültü Önleyici Kauçuk Spor Paspasları Kare Şekli Titreşim Önleyici
| Renk:: | EPDM Granüllü Siyah |
|---|---|
| Özellik:: | Anti-Titreşim |
| İsim:: | Kauçuk Spor Paspasları |
Gürültü Önleyici Kauçuk Spor Paspasları Kare Şekli Titreşim Önleyici
| renk: | epdm granülleri ile pembe |
|---|---|
| özellik: | titreşim önleyici |
| isim: | kauçuk spor salonu paspasları |
2.0Mpa Kauçuk Fayans Açık Oyun Alanı Kaymaz ISO14001
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5.5kg veya 1kg:6kg |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Islak Dökme Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı Şeffaf EPDM Bağlayıcı
| Ürün adı:: | PU yapıştırıcı, PU yapıştırıcı, Poliüretan bağlayıcı |
|---|---|
| Başvuru:: | Koşu Parkuru Kaplaması, Spor Zemin Kaplaması, Oyun Alanı Zemin Kaplaması |
| Tip:: | Tek bileşenli PU |
Çocuk Oyun Alanı EPDM Kırıntı Kauçuk Anti UV Ekolojik
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb |
|---|---|
| Standart beden: | 0,5-1,5 mm, 0,5-2,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Renk Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
Suni Çim Asit Alkali Direnci İçin Mor Kauçuk Granüller
| Malzeme:: | etilen-propilen-dien-terpolimer kauçuk |
|---|---|
| Rengi:: | Kırmızı, Yeşil, Sarı, Mavi, Turuncu, Mor vb. |
| Standart Boyutlar:: | 0.5 - 2.0mm, 0.5-2.5mm |

