Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ non toxic epdm rubber flooring ] eşleşme 120 Ürünler.
EPDM PU Bağlayıcı SBR Bağlayıcı Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
| Yapıştırma İşlevi:: | Güçlü Yapışma, iyi yapışma |
|---|---|
| Başvuru:: | çocuk oyun alanı döşemesi, koşu parkuru, spor döşemesi |
| Ürün adı:: | PU Bağlayıcı, PU Yapıştırıcı, Poliüretan Bağlayıcı |
Su geçirmez Oyun Alanı Kauçuk Granüller Isıtma renkli
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %14, %20, %22, %25, %35, %40 vb. |
| Ürün Adı:: | Renkli Koşu Yolu / Çocuk Oyun Alanı EPDM Kauçuk Granülleri |
13mm Sandviç Sistem Koşu Parkuru EPDM Granül Yayın Yüzeyi
| kopma uzaması: | %138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya isteğe göre kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Kaymaz PU Koşu Parkuru, 0.4Mpa Sentetik Koşu Parkuru
| Kopma anındaki uzama: | % 138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya istek başına kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
10mm Kauçuk Koşu Parkuru Aşınma Direnci Renk EPDM Yüzey
| Kalınlık:: | 10mm |
|---|---|
| Renk::: | Özelleştirilmiş |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
EPDM Granule Red PU Running Track Full Pour Polyurethane Bağlayıcı
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm veya isteğe göre kalınlık |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
13mm EPDM Granül Sandviç PU Atletik Koşu Parkuru Ses Geçirmez
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13 mm uluslararası standart kalınlık veya özelleştirme |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Spor Salonu ve Stadyum İçin 13mm EPDM Granül Sandviç PU Koşu Pisti
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13 mm uluslararası standart kalınlık veya özelleştirme |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Sandviç Koşu Parkuru Döşeme Malzemesi İçin Ses Geçirmez SPU Döşeme
| Kalınlık: | 13mm veya özelleştirin |
|---|---|
| Çekme mukavemeti,Mpa ≥:: | 0.8 |
| Dikey deformasyon:: | 1,74 mm |
Anti UV PU Koşu Yolu Geri Dönüştürülmüş SBR Kauçuk Kullanım Direnci Çaprazları
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya istek üzerine kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |

