Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ non toxic epdm rubber flooring ] eşleşme 120 Ürünler.
Okullar İçin Suya Dayanıklı Tam Pu Stil Yüksek Ribaund Kauçuk Koşu Parkuru
| Renk: | kırmızı |
|---|---|
| Garanti: | 8-10 yıl |
| Dikey deformasyon: | 1.37 mm |
SPU Spor Zemin Kaplaması Hava Koşullarına Dayanıklı Koşu Parkuru 13mm Kalınlık
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Garanti: | 8-10 yıl |
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
Kendinden Düğüm Deseni SPU Pist Döşeme Suya Dayanıklı Yüksek Geri Tepme Ses Geçirmez
| Renk: | kırmızı |
|---|---|
| Kalınlık: | 13 mm |
| Şok emilimi,%: | 35.1 |
Suya Dayanıklı SPU Pist Döşeme Hava Koşullarına Dayanıklı 13mm
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
|---|---|
| Başvuru: | Spor salonları, okul stadyumları |
| İşlev: | kaymaz, su geçirmez, yüksek geri tepme ve sivri uçlar |
IAAF Sertifikalı Sandviç Tipi PU Koşu Yolu Sentetik Kauçuk Malzemesi
| Kaymayı Önleme Değeri:: | 56 |
|---|---|
| Çekme Dayanımı ( MPa): | 1.12 |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Sentetik PU Koşu Yolu Isıtma Plastik Pist Zemini
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Atletik PU Koşu Pisti Tartan Plastik Pist Spor Döşeme
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Tartan Plastik Pist Atletik PU Koşu Parkuru Spor Zemin
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Spor Zemin Atletik PU Koşu Parkuru Tartan Plastik Pist
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Okul Sandviç Sistemi Koşu Yolu Şok emici pist zemini
| Oyun:: | Koşu parkuru, Pist, Koşu Parkuru, Atletizm Pisti |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre |
| Kurulum Yolları:: | Makine ve aletlerle sahada kurulum |

