Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ non toxic epdm rubber flooring ] eşleşme 120 Ürünler.
IAAF Sentetik Koşu Parkuru
| Oyun:: | Atletik Koşu |
|---|---|
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Anti-Statik, Isı Yalıtımı |
| Renk:: | Kırmızı, Mavi vb. |
Gök Mavisi Renk Aşınma Direnci Sandviç Koşu Parkuru Atletizm Koşu Parkuru
| Kalınlık: | 13mm veya özelleştirin |
|---|---|
| Çekme mukavemeti,Mpa ≥:: | 0.8 |
| Dikey deformasyon:: | 1,74 mm |
RoHS PU Koşu Yolu Su geçirmez Sentetik Spor Yolu Sandviç Sistemi
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya istek başına |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
RoHS PU Koşu Parkuru, Suya Dayanıklı Sentetik Atletik Parkur
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm veya istek başına |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
13mm Sandviç Atletik Koşu Parkuru Su Geçirmez Ses Geçirmez Kayma Önleyici
| Kalınlık: | 13mm veya özelleştirin |
|---|---|
| Çekme mukavemeti,Mpa ≥:: | 0.8 |
| Dikey deformasyon:: | 1,74 mm |
Su Geçirmez 400m Koşu Parkuru
| Kopma anındaki uzama: | % 138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm, istek başına kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
13mm PU Koşu Parkuru, Tam PUR Sistemi Tartan Koşu Parkuru
| kopma uzaması: | %138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm, istek başına kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Yüksek UV Direnci PU Koşu Parkuru Anti Spike
| şok emilimi: | >35 |
|---|---|
| Desen:: | püskürtme kaplama |
| gerilme direnci: | >0.8Mpa |
Esneklik PU Koşu Parkuru Patinaj Önleyici Rahat 13mm
| Malzeme: | PU |
|---|---|
| kalınlıklar: | 13mm |
| Çevre Koruma Seviyesi: | E1 |
13mm Laaf Sentetik PU Koşu Pisti Şok Emme Anti Slayt
| Malzeme: | PU |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| Renk: | Kırmızı/Yeşil/Mavi/sarı |

