Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ non toxic epdm rubber flooring ] eşleşme 120 Ürünler.
Atletik Koşu Pisti için IAAF Yeşil EPDM Kauçuk Kırıntı
| Renk:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, seçim için çeşitli parlak renkler |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| EPDM ve PU bağlayıcı karışım oranı: | PU bağlayıcı: EPDM = 1kg: 5.5kg veya 1kg: 6kg |
1.5mm Oyun alanı EPDM Kauçuk Granülleri Kırıntı Geri dönüştürülmüş koşu pistleri
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, vb. Renk tablosunu kontrol edebilirsiniz. |
|---|---|
| Standart boyut: | 0.5-1.5mm, 1-3mm, 2-4mm, özel |
| fonksiyon: | Zemin Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
Çocuk Oyun Alanı Açık Oyun Alanı Paspasları ISO14001 Toksik Olmayan
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karıştırma oranı:: | PU:EPDM = 1 kg:5.5kg veya 1kg:6kg |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Anti UV Renk Kalıcı EPDM Kauçuk Granüller
| Renk:: | Mavi, Kırmızı, Sarı, Mor, Yeşil, çeşitli parlak renkler |
|---|---|
| Malzeme:: | etilen-propilen-dien-terpolimer kauçuk |
| Standart Boyutlar:: | 0.5-1.5mm, 1-2.5mm, 1-3mm. 0,5-1,5 mm, 1-2,5 mm, 1-3 mm. 2-4mm, per request |
Çocuk Bahçesi Döşeme EPDM Kauçuk Granüller Parlak Renk
| Renk:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, özelleştir |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| EPDM ve PU bağlayıcı karışım oranı: | EPDM: PU = 1: 5.5 veya 1: 6 |
Oyun Alanı Güvenliği Koruması için 0,5 mm EPDM Kauçuk Granüller
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Standart boy: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Renk Dekorasyonu, Güvenlik Koruması, Kaymaz |
Suni Çim Sarı Kırmızı Mavi için 3mm Anti UV EPDM Kauçuk Granüller
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Standart boy: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Renk Dekorasyonu, Güvenlik Koruması, Kaymaz |
Oyun alanı için Anti UV Renkli Kauçuk Pellets 1.5mm EPDM Kauçuk Yer
| Rengi:: | çeşitli parlak renkler |
|---|---|
| Standart Boyutlar:: | 0,5 - 1,5 mm, 1,0 - 2,0 mm, 1,0 - 2,5 mm, 1,0 - 4,0 mm, 1,0 - 3,5 mm |
| Çözünür ağır metal: | çıkış yok |
EPDM Kauçuk Granül Döşeme Egzersiz Alanı Eğlence Parkı
| Malzeme:: | EPDM granüller, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5.5kg veya 1kg:6kg |
| Boy:: | 1-4mm veya istek başına |
Elastik Oyun Alanı Kauçuk Kırıntısı UV Dayanımlı Solmayan EPDM Kauçuk Granüller
| Renk:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, seçim için çeşitli parlak renkler |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| EPDM ve PU bağlayıcı karışım oranı: | EPDM: PU = 1: 5.5 veya 1: 6 |

