Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ non toxic epdm rubber flooring ] eşleşme 120 Ürünler.
Solmayan EPDM Kauçuk Granül Koşu Parkuru Renkli EPDM
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi ve benzeri, renk şemasını kontrol edebilir |
|---|---|
| Standart beden: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Döşeme Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
Granüller EPDM Kauçuk Zemin, IAAF Islak Dökme Kauçuk Zemin
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5.5kg veya 1kg:6kg |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Okul Çocukları Oyun Alanı İçin Çevre Dostu ve Uv'ye Dayanıklı EPDM Kauçuk Zemin Kaplama
| Malzeme: | EPDM Granüller |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/yeşil/sarı/mavi |
| Sıkıştırma kurtarma oranı: | %98,5 |
Koşu Parkuru EPDM Kauçuk Döşeme, RoHS Dış Mekan Kauçuk Döşeme Oyun Alanı
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %10, %12, %14, %20, %22, %25, %35 vb. |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Fitness / Egzersiz Oyun Alanı İçin Açık Profesyonel EPDM Kauçuk Zemin
| Malzeme: | EPDM Granüller |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/yeşil/sarı/mavi |
| Sıkıştırma kurtarma oranı: | %98,5 |
Oyun Alanı / Anaokulu İçin Toksik Olmayan ve Zararsız Lamine Hareketli Zemin
| Malzeme: | EPDM Granüller |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı/Yeşil/Mavi/sarı |
| Sertlik: | 47 |
SPU Kauçuk Koşu Parkuru Toksik Olmayan 13mm Kalınlık
| Kalınlık: | 13 |
|---|---|
| Şok emilimi,%: | 35.6 |
| Dikey deformasyon, mm: | 0,8 mm |
Toksik Olmayan Kauçuk Spor Paspasları, Yanmaz Spor Salonu Kauçuk Zemin Ruloları
| Renk:: | özelleştirilmiş renkler |
|---|---|
| Logo:: | Özelleştirilmiş Logo Availale |
| Ürün adı :: | Toksik Olmayan Spor Salonu Kauçuk Zemin Ruloları / Kauçuk Fayans / Kauçuk Spor Paspasları |
RoHS Kauçuk Spor Salonu Paspasları, Suya Dayanıklı Spor Salonu Kauçuk Zemin Paspasları
| Renk:: | özelleştirilmiş renkler |
|---|---|
| Logo:: | Özelleştirilmiş Logo Availale |
| Ürün adı :: | Toksik Olmayan Spor Salonu Kauçuk Zemin Ruloları / Kauçuk Fayans / Kauçuk Spor Paspasları |
3mm EPDM Kauçuk Granüller Spor Bahçesi Döşeme Kaymaz
| Renk:: | seçim için çeşitli parlak renkler |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| EPDM ve PU bağlayıcı karışım oranı: | PU bağlayıcı: EPDM = 1kg: 5.5kg veya 1kg: 6kg |

