Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ iaaf athletic running track ] eşleşme 263 Ürünler.
Iaaf Sertifikalı Sandviç Sistem Koşu Parkuru 13mm Tüm Hava Koşullarına Uygun
| Malzeme: | SPU |
|---|---|
| Dayanıklı Yıllar: | On yıldan fazla |
| kullanım: | kapalı/açık |
Her türlü atletik antrenman alanı için sandviç kendi kendine düğümlü koşu pistleri
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı/Yeşil/Mavi/sarı |
| Kalınlık: | 13mm |
IAAF Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru Patinaj Önleyici PU Bağlayıcı ve EPDM Granül Kauçuk Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13 mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
13mm Kauçuk Koşu Yolu Açık Yürüyüş Yolu Zemin Sandviç Sistemi
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
RoHS Yüksek UV Direnci Kauçuk Koşu Parkuru Toksik Olmayan 13mm
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
| İşlev: | anti-silide ve yüksek geri tepme |
9mm Anti Skiding PU Koşu Yolu Polyurethane Kauçuk Koşu Yolu Runway
| Renk: | Kırmızı, yeşil, sarı ve mavi. |
|---|---|
| Şok emişliği oranı: | 38.9-40.1 |
| Gerilme direnci: | 0.4-0.8 |
Yüksek esneklik sentetik koşu pistleri yüksek bant anti kaydırma koşu pistleri
| Renk: | Kırmızı |
|---|---|
| Kullanımı: | Dış mekan |
| Kalınlığı: | 13 |
13 mm sentetik atletizm kauçuklu PU bağlayıcı ile koşu pist malzemesi
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
| Kalınlık: | 13mm |
İyi hizmet ile Dış Mekan Kolay Temizlik ve Su Geçirmez PU Koşu Parkuru
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Model: | EPDM Granül |
| Dikey Deformasyon: | > 1.74 |
Sandviç Tipi Kauçuk Koşu Parkuru Toksik Olmayan Su Geçirmez Ses Geçirmez
| Renk: | kırmızı |
|---|---|
| Başvuru: | Spor salonları, okul stadyumları, atletizm sporları ve yüzme havuzu |
| Malzeme: | silikon poliüre |

