Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ iaaf athletic running track ] eşleşme 263 Ürünler.
Okul Çevre SPU Koşu Parkuru / Pist Döşeme
| Malzeme: | SPU |
|---|---|
| Renk: | YEŞİL/MAVİ/KIRMIZI |
| Dayanıklı Yıllar: | On yıldan fazla |
Koşu Parkuru İçin Suya Dayanıklı Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
| Sınırlama işlevi: | yapısal yapıştırıcı |
|---|---|
| morfoloji: | su emülsiyonu |
| Başvuru: | oyun alanı, okul, ticari konut binası |
IAAF Sentetik Kauçuk Zemin Kaplaması Sert Elastik Tampon Katman
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Oyun Alanı İçin Sentetik Poliüretan Koşu Atletik Pistleri
| Kalınlık:: | 13 mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Ses geçirmez Anti UV sentetik koşu pistleri kauçuk döşeme koşu pistleri
| Oyun:: | Atletik koşu pist zeminleri |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
13mm Uluslararası Standart IAAF Onaylı Atletik Koşu Pisti için Anti UV Spor Saha Yüzey Kaplama Malzemeleri
| Kalınlık:: | 13mm veya özelleştirin |
|---|---|
| Sertifikalar:: | IAAF, CE, ROHS vb. |
| Renk:: | Kırmızı yeşil mavi |
IAAF Sertifikalı Sandviç Tipi PU Koşu Yolu Sentetik Kauçuk Malzemesi
| Kaymayı Önleme Değeri:: | 56 |
|---|---|
| Çekme Dayanımı ( MPa): | 1.12 |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Anti UV Açık Atletik Kauçuk Koşu Parkuru Döşeme
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Koşu Pisti EPDM Granülleri İçin 0.8Mpa Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
| Yapıştırma İşlevi:: | Yapısal Yapıştırıcı |
|---|---|
| Morfoloji:: | Su Emülsiyonu |
| Ürün adı:: | Kauçuk Granüller, Koşu Parkuru, EPDM Granülleri İçin Poliüretan Bağlayıcı |
Solma Yok Yarış Pisti Döşeme Çevre Koruma
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Dikey deformasyon:: | 1.48 |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |

