Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ iaaf athletic running track ] eşleşme 263 Ürünler.
Açık hava Anti UV Tam PU Tipi Kauçuk Koşu Yolu Kolay Temizlik ve Bakım
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| Çekim Gücü: | 0.4-0.8Mpa |
SPU Kendinden Düğüm Yüksek Aşınmaya Dayanıklı Kauçuk Koşu Parkuru Anti Spike
| Kalınlık: | 13 |
|---|---|
| Yangına dayanıklılık, seviye: | 1 (yanma noktası çapı <38mm) |
| kopma uzaması: | 130 |
Uluslararası Standart PU Atletik Kauçuk Koşu Parkuru 13mm
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Model: | EPDM Granül |
| Dikey Deformasyon: | > 1.74 |
Esneklik PU Koşu Parkuru Patinaj Önleyici Rahat 13mm
| Malzeme: | PU |
|---|---|
| kalınlıklar: | 13mm |
| Çevre Koruma Seviyesi: | E1 |
Tam PUR Sentetik Koşu Yolu Dışarıda EPDM Islak Dökme Pisti Zemini
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Su Geçirmez, Kaymaz, dekoratif |
|---|---|
| Rengi:: | kırmızı, mavi, vb |
| Kalınlık:: | 13mm |
Iaaf ile 13mm Dış Mekan Kaymaz SPU Koşu Pisti
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
400m PU Koşu Pisti 1.12Mpa Tam PU Sandviç Sistemleri Runway Zemin
| Renk: | Kırmızı, mavi, sarı, yeşil, özel yapabilirsiniz. |
|---|---|
| Kaymayı Önleme Değeri:: | >56 |
| çekme uzaması: | >46% |
Mükemmel Performans PU Koşu Yolu Yüksek Geri Dönüş Anti Kaydırma
| Renk: | Mavi veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Garanti: | 8-10 yıl |
| Malzemeler: | Silikon poliürya |
EPDM Yayın Yapımcılık Sentetik Kauçuk Yürüyüş Yolu Iaaf Sertifikalı
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/yeşil/sarı/mavi |
| Kalınlık: | 13mm |
ISO sentetik kauçuk koşu pist ses geçirmez giyim dayanıklı pist zemini
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |

