Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ iaaf athletic running track ] eşleşme 263 Ürünler.
13 mm kalınlığında, hava durumuna karşı IAAF sertifikası olan kauçuklu koşu pistleri
| UV Dayanımı: | - Evet. |
|---|---|
| yangın direnci: | - Evet. |
| Kurulum: | Sakin ol. |
Iaaf Sertifikalı Okul İnşaatı SPU Sentetik Koşu Pisti
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| şok emilimi: | %35,8 |
Anti Spike Renkli Koşu Yolu PU Koşu Yolu Iaaf Sertifikasıyla
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| Şok emilim oranı,%: | 38.9-40.1 |
CE PU Kauçuk Koşu Parkuru Hava Direnci Sandviç Sistemi Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Çevre Dostu Sentetik Spor Zemin Kaplaması 1.12Mpa Halka Açık Koşu Parkuru
| Kayma Önleyici Değer:: | 56 |
|---|---|
| Çekme Dayanımı (MPa): | 1.12 |
| Kalınlık:: | 13mm veya özelleştirilmiş |
IAAF Koşu Parkuru döşemesi Spor Bahçesi Yüzey Kaplaması EPDM Kauçuk Granüller
| Rengi:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, Turuncu, özelleştir |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışımı oranı: | EPDM: PU=1:5.5 veya 1:6 |
| Standart Boyutlar:: | 0,5 mm-5,0 mm, 1-4 mm, 2-4 mm, 3-5 mm, 2-4 mm, Özelleştirilmiş |
Kolay Bakım UV Direnci Sentetik kauçuk Koşu Yolu Kayma Dayanıklı
| şok emilimi: | Yüksek |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| Hava Direnci: | - Evet. |
Oyun Alanı için Kırmızı Kauçuk Koşu Parkuru EPDM Granülleri
| Kalınlık:: | 13mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
8mm Lise Koşu Yolu Su geçirmez Şok emici Koşu Yolu
| Oyun:: | Koşu yolu |
|---|---|
| Kalınlık:: | 8mm, 10mm, 13mm. |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Kolay Kurulum Yangına dayanıklı Koşu Yolu Anti UV Kauçuk Koşu Yolu
| Malzeme: | Lastik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| şok emilimi: | Yüksek |

