Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ iaaf athletic running track ] eşleşme 263 Ürünler.
Profesyonel Üreticiden Iaaf Onaylı Atletik SPU Pist Döşemesi
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
|---|---|
| Kayma Önleme Değeri: | 56 (Bpn 20) |
| Sertlik(Shore A),20℃: | 47 |
Okullar İçin Püskürtme Kaplama Kauçuk Atletik Parça 13mm Kalınlık
| Renk: | Kırmızı, Yeşil veya mavi |
|---|---|
| Malzemeler: | silikon poliüre |
| Kalınlık: | 13mm veya özelleştirebilirsiniz |
Sandviç Silikon Poliüre Kauçuk Koşu Zemin Kaplama Kaymaz Anti UV
| Renk: | kırmızı |
|---|---|
| Başvuru: | Okul parkuru stadyumları ve spor salonları |
| Şok emilimi: | 35.2 |
Poliüretan Kauçuk Atletik Pist Anti UV Çevre Dostu
| kalınlık: | 14 mm |
|---|---|
| şok emilimi: | >%35 |
| sürtünme faktörü: | 0,56 |
Poliüretan Kauçuk Atletik Pist Anti UV Çevre Dostu
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Çevre Dostu Sentetik Atletik Pist IAAF Onaylı
| Uygulama: | Atletik koşu parkuru, Atletizm ve spor sahası |
|---|---|
| Renk: | kırmızı, mavi, yeşil vb. |
| Kullanımı: | İç ve dış mekan |
Tüm Hava Koşullarına Uygun Sentetik Atletik Pist 13mm Spay Kaplama Koşu Pisti Kauçuk Zemin
| Renk:: | Kırmızı, mavi, Yeşil |
|---|---|
| Malzemeler:: | PU |
| Benzen: | çıkış yok |
Anti UV Kauçuk Atletik Pist
| Oyun:: | Atletik Koşu Parkuru Döşeme |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya özelleştirilmiş kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Spor Salonları Sentetik SPU Koşu Zemin Kaplaması Kokusuz Anti UV
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Malzeme: | silikon poliüre |
| Uygulama: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
Anti Spikes PU Pist Döşeme UV Korumalı
| Ürün adı: | Anti UV ve Anti-Spikes PU Pist Döşeme |
|---|---|
| Şok emme oranı,%: | 38.9 |
| Dikey deformasyon, mm: | 1.74 |

