Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ iaaf athletic running track ] eşleşme 263 Ürünler.
Tam Dökün Halka Açık Koşu Parkuru, Okul Sporları Koşu Parkuru
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Dikey deformasyon:: | 1.48 |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Koşu Parkuru Kırıntısı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı Polieter MDI
| Ürün adı:: | PU Yapıştırıcı, Poliüretan bağlayıcı, PU yapıştırıcı |
|---|---|
| Yapıştırma İşlevi:: | SBR veya EPDM ile yapıştırma |
| Başvuru:: | Koşu Parkuru ve Oyun Alanı Döşemesi İçin PU Bağlayıcı |
Koşu Pisti için 1.5mm Renkli Dekorasyon EPDM Kauçuk Granül Kırıntısı
| Ürün Adı: | EPDM, EPDM Kauçuk, EPDM Granülleri |
|---|---|
| fonksiyon: | Renkli dekorasyon, Güvenlik koruması |
| Uygulama: | Spor Alanı, Koşu Pisti, yapay çim doldurma |
EPDM SBR PU bağlayıcı, Koşu Parkuru için Poliüretan Bağlayıcı
| Yapıştırma İşlevi:: | Yapısal Yapıştırıcı |
|---|---|
| Morfoloji:: | Su Emülsiyonu |
| Başvuru:: | Oyun alanı, Okul, Ticari konut binası |
CE Polyurethane Koşu Yolu 13mm Sentetik Koşu Yolu Piste Zemin
| Oyun:: | Spor Zemini |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%40 |
Iaaf Sertifikalı Kolay İnşaat Spu Koşu Pisti
| Malzeme: | Silikon Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
| Kalınlık: | 13mm |
Çevre Koruma RoHS Sertifikalı Atletizm Spu Koşu Yolu
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| şok emilimi: | %35,8 |
ISSS Kauçuk Koşu Parkuru Yangına Dayanıklı Sağlıklı Spor Zemin Kaplaması
| Renk: | Mavi veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Dikey deformasyon: | 1,43 mm |
| Gerilme direnci: | 1.06 |
Polyurethane Permeable Atletizm Koşu Kauçuk Koşu Yolu 13mm
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| Şok Emme Oranı: | %38,9-%40,1 |
Açık hava Anti UV Tam PU Tipi Kauçuk Koşu Yolu Kolay Temizlik ve Bakım
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| Çekim Gücü: | 0.4-0.8Mpa |

