Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ iaaf athletic running track ] eşleşme 263 Ürünler.
Nefes Alabilir Plastik Koşu Parkuru, Islak Dökme EPDM Spor Zemin Kaplaması
| Oyun:: | Koşu parkuru |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre |
| Kurulum yolları: | Sabit |
Anti Statik Sentetik Koşu Parkuru Su Geçirmez Hava Direnci
| Oyun:: | Koşu parkuru |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Kurulum yolları: | Sabit |
10mm Kauçuk Koşu Parkuru Aşınma Direnci Renk EPDM Yüzey
| Kalınlık:: | 10mm |
|---|---|
| Renk::: | Özelleştirilmiş |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Polyurethane Halk Koşu Sokağı 10mm Dışarı Koşu Sokağı Pist
| Oyun:: | Polyurethane koşu pistleri |
|---|---|
| Kalınlık:: | 5mm, 8mm, 10mm, 13mm. |
| Şok Emme Oranı:: | >%40 |
Ses Geçirmez Poliüretan Koşu Parkuru, RoHS Sentetik Atletik Pist
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Kauçuk oyun alanı koşu pist 13 mm okul koşu pist sandviç sistemi
| Oyun:: | Koşu parkuru |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Yüksek Dayanıklılık İyi Hizmetle Pürüzsüz Atletizm Kauçuk Koşu Yolu
| Kalınlığı: | 13mm |
|---|---|
| yangın direnci: | - Evet. |
| şok emilimi: | Yüksek |
Iaaf Sertifikası ile UV Dayanımı Açık Atletik Tam PU Koşu Parkuru
| malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/yeşil/sarı/mavi |
| Benzen: | çıkış yok |
Açık Stadyum Koşu Parkuru, ISO9001 EPDM Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
13 mm kalınlığında, hava durumuna karşı IAAF sertifikası olan kauçuklu koşu pistleri
| UV Dayanımı: | - Evet. |
|---|---|
| yangın direnci: | - Evet. |
| Kurulum: | Sakin ol. |

