Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ spu acrylic sports flooring ] eşleşme 308 Ürünler.
CN-S01 Çekme Uzaması %95 Silikon PU Basketbol Zemini Toksik Olmayan
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Uygulama: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Garanti: | 5 yıl |
2.7mpa Çekme Dayanımı ile Silikon PU Tenis Kortu Döşeme Ses Geçirmez
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Garanti: | 5 yıl |
Kendinden Düğüm Deseni SPU Pist Döşeme Suya Dayanıklı Yüksek Geri Tepme Ses Geçirmez
| Renk: | kırmızı |
|---|---|
| Kalınlık: | 13 mm |
| Şok emilimi,%: | 35.1 |
Suya Dayanıklı SPU Pist Döşeme Hava Koşullarına Dayanıklı 13mm
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
|---|---|
| Başvuru: | Spor salonları, okul stadyumları |
| İşlev: | kaymaz, su geçirmez, yüksek geri tepme ve sivri uçlar |
Tamponlama 1.12MPa Tenis Kortu Döşeme Silikonu Poliüretan
| Oyun:: | Tenis |
|---|---|
| Çekme Dayanımı:: | 1,12 MPa |
| Şok Emme Oranı:: | >% 45 |
Dayanıklı Kauçuk Spor Mahkemesi Zeminleri Buffer Yastığı ve Akrilik Üst Kaplama Katmanı
| Malzeme: | SPU Akrilik |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/mavi/gri/mor |
| Kalınlık: | 3mm-10mm |
Dış Mekan İçin Uygun Silikon PU Tenis Sporları Zemin Kaplaması
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Darbe emilimi: | %9 |
| Kaydırmalı Sürtünme: | %68 |
CN-S02 Silikon PU Tenis Kortu Zemin Kaplaması, 0mm/Dk. Su Geçirgenliği
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Uygulama: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Garanti: | 5 yıl |
Spor Merkezi RoHS Kauçuk Koşu Parkurları, IAAF EPDM Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Profesyonel tenis sahası için su geçirmez kaplama akrilik boya SPU zemin
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/gri/mavi/mor |
| Geri Tepme Değeri: | %88 |

