Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ spu acrylic sports flooring ] eşleşme 308 Ürünler.
Okullar için Aşınmaya Dayanıklı Ses Geçirmez Sentetik Bsketball Kortu Zemin Kaplaması
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
Normal ve Sızdırmazlık Önleyici SPU Basketbol Sahası Zeminine Dış Mekan Rebound
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Garanti: | 8-10 yıl |
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
1.2 mm Dikey Deformasyon SPU Basketbol Sahası Zemin Kaplaması
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Renk: | Mavi veya özelleştirebilirsiniz |
| Garanti: | 5 yıl |
47 Sertlik SPU Basketbol Sahası Döşeme
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Başvuru: | açık hava stadyumları ve spor salonları |
97 Sıkıştırma Kurtarma Oranı Spu Basketbol Sahası Döşeme
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Başvuru: | açık hava stadyumları ve spor salonları |
0.031 Aşınma Direnci SPU Basketbol Sahası Zemini
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Başvuru: | açık hava stadyumları ve spor salonları |
Açık Havada Yüksek Spor Performanslı Basketbol Sahaları Iaaf ile SPU Döşeme
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/mavi/gri |
| Kalınlık: | 3-10mm |
IAAF Badminton Kortu Kauçuk Zemin Kabarcıksız Su Geçirmez
| Dikey deformasyon:: | 2.3mm |
|---|---|
| Şartname:: | her namlunun ağırlığı: 30kg / varil |
| Şok Emme Oranı:: | >% 45 |
Seviye 1 Yangın Direnci ile Sert Elastik SPU Pist Döşeme
| Renk: | kırmızı |
|---|---|
| Başvuru: | Okul stadyumu spor salonları |
| İşlev: | kaymaz, anti-UV, su direnci |
CN-S01 Silikon PU Basketbol Zemin Kaplaması, 92 Sıkıştırma Geri Kazanım Oranı
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Uygulama: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |

