Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ spu acrylic sports flooring ] eşleşme 308 Ürünler.
Spor salonu, spor salonu için dayanıklı akrilik spor spor salonu
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/mavi/gri |
| Geri Tepme Değeri: | %88 |
Profesyonel Üreticiden Iaaf Onaylı Atletik SPU Pist Döşemesi
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
|---|---|
| Kayma Önleme Değeri: | 56 (Bpn 20) |
| Sertlik(Shore A),20℃: | 47 |
Iaaf Sertifikası Uluslararası Standart SPU Pist Döşeme Uzmanı
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
| Kalınlık: | 13mm |
Olağanüstü Okul Bahçesi Basketbol Sahaları Rebound SPU Yastığı Kaymaya Dirençli
| malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/mavi/gri |
| Kalınlık: | 3mm-10mm |
Su geçirmez Ahşap Doku Silikon PU Açık Basketbol Sahası Döşeme
| Kalınlık: | 3mm-10mm |
|---|---|
| Renk: | Ahşap deseni |
| Malzeme: | Poliüretan |
ITF Buffer Yastık Katmanı ve Akrilik Üst Kaplama Katmanı ile Dayanıklı Tenis Sahnesinin Zemini
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/gri/mavi/mor |
| Kalınlık: | 3mm-10mm |
Açık Mavi Akrilik Minder Tenis Kortu Toksik Olmayan Yüksek Yapışma Hava Koşullarına Dayanıklılık
| Kopma uzaması,%: | 850 |
|---|---|
| Çekme mukavemeti, mpa: | 1.9 |
| giyilebilirlik: | 0.03 |
Özelleştirilmiş SPU Sentetik Koşu Parkuru Aşınmaya Dayanıklı 13mm Kalınlık
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
| Kalınlık: | 13mm |
73 Slayt Sürtünmeli Akrilik Yastık Silikon PU Tenis Zemin
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
Bilimsel Yapı Spor Yaralanmalarını Etkili Bir Şekilde Kaçırmak Iaaf Sertifikalı Basketbol Sahası
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlığı: | 3mm-10mm |
| Springback değeri: | % 30 |

