Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ spu acrylic sports flooring ] eşleşme 308 Ürünler.
Iaaf ile Açık Uv Dayanıklı Ahşap Doku Basketbol Sahası Döşeme
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | Ahşap deseni |
| Kalınlık: | 3mm-10mm |
No input file specified.
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Garanti: | 5 yıl |
SPU Kauçuk Koşu Parkuru Toksik Olmayan 13mm Kalınlık
| Kalınlık: | 13 |
|---|---|
| Şok emilimi,%: | 35.6 |
| Dikey deformasyon, mm: | 0,8 mm |
ITF Kauçuk SPU Zemin Akrilik Tenis Alanı Zemini Yastık Geri Dökme Katmanı ile
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Geri Tepme Değeri: | %88 |
| Kaydırma sürtünmesi: | 76n |
Atletizm sahası Basketbol sahası ve tenis sahası için silikon PU spor zemini
| Renk: | Kırmızı/Yeşil/Mavi/Sarı, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
| Paket: | Variller ve Paletler |
ITF Sertifikası Tenis Kortu İçin Dayanıklı Açık / Kapalı Spu Döşeme
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/mavi/yeşil/gri |
| Kalınlık: | 3mm-10mm |
Anti kayma Yüksek Performans Yastık Geri Dönüş Güvenlik Koruması Akrilik Boyama Tenis sahası zemin
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/gri/mavi/mor |
| Kopmada Uzama: | %857 |
Değiştirilmiş Akrilik Boyama Kauçuk Zemin Kapalı Tenis Sahnesi Oyun Alanı Zemin
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/mavi/gri/mor |
| Kopmada Uzama: | %857 |
0.035 Giyilebilirlik Silikon PU Tenis Kortu Zemin Kaplaması
| Malzeme: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
ITF CN-S02 Silikon PU Zemin Kaplaması ve Dayanıklı Tabaka ve Beton Temel ve Geçirgenlik Tipi Astar Tenis Zemin Kaplaması
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Garanti: | 5 yıl |

