Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ sport flooring epdm rubber granules ] eşleşme 187 Ürünler.
Gök Mavisi EPDM Kauçuk Granüller Çocuk Bahçesi Koşu Parkuru
| Rengi:: | Mavi, Kırmızı, Yeşil vb. |
|---|---|
| Malzeme:: | etilen-propilen-dien-terpolimer kauçuk |
| Standart Boyutlar:: | 0.5-1.5mm, 1-2.5mm, 1-3mm, 2-4mm, vb. |
Anti UV Renk Kalıcı EPDM Kauçuk Granüller
| Renk:: | Mavi, Kırmızı, Sarı, Mor, Yeşil, çeşitli parlak renkler |
|---|---|
| Malzeme:: | etilen-propilen-dien-terpolimer kauçuk |
| Standart Boyutlar:: | 0.5-1.5mm, 1-2.5mm, 1-3mm. 0,5-1,5 mm, 1-2,5 mm, 1-3 mm. 2-4mm, per request |
IAAF Koşu Parkuru döşemesi Spor Bahçesi Yüzey Kaplaması EPDM Kauçuk Granüller
| Rengi:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, Turuncu, özelleştir |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışımı oranı: | EPDM: PU=1:5.5 veya 1:6 |
| Standart Boyutlar:: | 0,5 mm-5,0 mm, 1-4 mm, 2-4 mm, 3-5 mm, 2-4 mm, Özelleştirilmiş |
Suni Çim Sentetik Çim Dolgu Epdm Kauçuk Granüller Toksik Olmayan
| Rengi:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışımı oranı: | EPDM: PU=1:5.5 veya 1:6 |
| Standart Boyutlar:: | 0.5-1.5mm, 1-4mm, 0.5-2.5mm, 2-4mm, Özel |
IAAF EPDM Kauçuk Granüller, Çocuk Oyun Alanı Suni Çim Kauçuk Granüller
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | % 14,% 20,% 22,% 25,% 35,% 40 vb. |
| Ürün adı:: | Suni Çim Çocuk Oyun Alanı dolgusu EPDM Kauçuk Granüller için EPDM Granüller |
Dış EPDM Kauçuk Granülleri Anti-Statik Isıtma renkli
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %14, %20, %22, %25, %35, %40 vb. |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Suni Çim Dolgusu IAAF Koşu Parkuru Epdm Kauçuk Granüller Yeşil Renk
| Rengi:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, özelleştir |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| EPDM ve PU bağlayıcı karışımı oranı: | EPDM: PU=1:5.5 veya 1:6 |
Koşu Pisti için 4mm Yastık Esnek EPDM Kauçuk Granül Peletleri
| Renk: | Mavi, Gök Mavisi |
|---|---|
| İşlev: | Güvenlik Koruması, Yastık Esnek |
| Ürün adı: | EPDM Granüller, EPDM kauçuk |
Yeşil Renk Rekabetçi Fiyat Atrificial Çim Dolgu Epdm Kauçuk Granüller
| Rengi:: | seçmek için çeşitli parlak renkler, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışımı oranı: | PU bağlayıcı: EPDM =1: 6 veya 1:5.5 |
| İşlev:: | Güvenlik Koruma, Renk Dekorasyonu, Gürültü azaltma |
Elastik EPDM Kauçuk Granüller Suni Çim Dolgusu
| Malzeme:: | etilen-propilen-dien-terpolimer kauçuk |
|---|---|
| Renk:: | Kırmızı, Yeşil, Sarı, Mavi, Turuncu, Mor vb. |
| Kauçuk Granül İçeriği:: | % 8 -% 35 vb. |

