Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ sport flooring epdm rubber granules ] eşleşme 187 Ürünler.
EPDM Granule Red PU Running Track Full Pour Polyurethane Bağlayıcı
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm veya isteğe göre kalınlık |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Anti UV PU Koşu Yolu Geri Dönüştürülmüş SBR Kauçuk Kullanım Direnci Çaprazları
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya istek üzerine kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Şeffaf Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı Tek Bileşenli PU Bağlayıcı
| Ürün adı:: | PU Yapıştırıcı, Poliüretan bağlayıcı, PU yapıştırıcı |
|---|---|
| Yapıştırma İşlevi:: | SBR veya EPDM ile yapıştırma |
| Başvuru:: | Koşu Parkuru ve Oyun Alanı Döşemesi İçin PU Bağlayıcı |
Kauçuk Fayans için Oyun Alanı Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı Renksiz PU Bağlayıcı
| Ürün adı:: | Fabrika Doğrudan Tedarik PU Bağlayıcı |
|---|---|
| Yapıştırma İşlevi:: | Oyun Alanı veya Koşu parkuru zemin kaplaması için SBR veya EPDM ile yapıştırma |
| İşlenmemiş içerikler:: | MDI, Polieter, vb |
EPDM Koşu Parkuru Kauçuk Zemin
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %14, %20, %22, %25, %35, %40 vb. |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
2.0Mpa Kauçuk Fayans Açık Oyun Alanı Kaymaz ISO14001
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5.5kg veya 1kg:6kg |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
ITF Outdoor Kauçuk Spor Salonu Paspasları Geri Dönüştürülmüş SBR Granüller Küflenmez
| Renk:: | EPDM Granüllü Siyah |
|---|---|
| Özellik:: | Şok Emici, Kaymaz |
| İsim:: | Kauçuk Spor Paspasları |
Koşu Parkuru Kırıntısı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı Polieter MDI
| Ürün adı:: | PU Yapıştırıcı, Poliüretan bağlayıcı, PU yapıştırıcı |
|---|---|
| Yapıştırma İşlevi:: | SBR veya EPDM ile yapıştırma |
| Başvuru:: | Koşu Parkuru ve Oyun Alanı Döşemesi İçin PU Bağlayıcı |
5mm Spor Salonu Zemin Halı Fayansları Şok Emici Ses Yalıtımı
| Renk:: | EPDM Granüllü Siyah |
|---|---|
| Özellik:: | Şok Emici, Kaymaz |
| Ürün adı :: | Kapalı Spor Zemin Spor Salonu Yer Karosu Halı Kauçuk Spor Paspasları |
Sprey kaplama yüzeyi sentetik kauçuk zemin tüm hava koşuyu
| Rengi:: | Kırmızı, Mavi, Sarı, Yeşil |
|---|---|
| Model:: | Sprey Kaplama Yüzeyi, Yayın Yüzeyi |
| Kalınlık:: | 13mm |

