Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ red polyurethane running track ] eşleşme 215 Ürünler.
Olağanüstü Okul Bahçesi Basketbol Sahaları Rebound SPU Yastığı Kaymaya Dirençli
| malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/mavi/gri |
| Kalınlık: | 3mm-10mm |
13mm Iaaf Onaylı EPDM Kauçuk Granül Öz Düğümlü Karışık Tip PU Piste Zemini
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/yeşil/sarı/mavi |
| Kalınlık: | 13mm |
SPU Backyard Basketbol Sahası Döşeme Şok Emme
| Oyun:: | Basketbol, voleybol, badminton, Tenis vb. |
|---|---|
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, vb. |
| Uygulama:: | Spor Sahası, Spor Bahçesi |
Blue Backyard Multi Sport Court Kaymaz UV Dayanımı
| Oyun:: | Çeşitli Spor Zeminleri, Basketbol, voleybol, badminton, Tenis vb. |
|---|---|
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, vb. |
| Uygulama:: | Spor Sahası, Spor Bahçesi |
6 mm kalınlığındaki SPU zemin yeşil açık hava basketbol sahası Plaketler tenis sahası
| Malzeme: | Silikon PU |
|---|---|
| Yapı:: | Astar, yastıklama katmanı, güçlendirme katmanı, son kat katmanı |
| Kalınlık:: | 3-10mm vb, özelleştirebilirsiniz |
Kaymaz Elastik SPU Döşeme Mavi Açık Basketbol Sahası Döşeme
| Malzeme: | Silikon PU |
|---|---|
| Kalınlık:: | 3-8mm vb, özelleştirebilirsiniz |
| Rengi:: | Kırmızı, yeşil, mavi, gri, özelleştirilebilir |
3.5Mpa Kapalı Spor Mahkemesi Döşeme Basketbol Sahası Kaymaz Döşeme
| Top oyunu:: | Basketbol ve Çoklu Spor Zemin Kaplamaları |
|---|---|
| Fonksiyon:: | Su geçirmez, ses geçirmez, kayma karşıtı, güvenlik koruması vb. |
| Özellik:: | Çevre Dostu, Çevre İçermeyen |
Sıvı Kaplama SPU Döşeme, Sentetik Kapalı Kauçuk Basketbol Sahası
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, vb. |
|---|---|
| Uygulama:: | Spor Sahası, Spor Bahçesi |
| Özellik:: | Çevre Dostu, Çevre içermez |
IAAF Sentetik Basketbol Sahası Zemin Kaplaması
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses geçirmez, Kaymaz, vb |
|---|---|
| Başvuru:: | Spor Sahası, Spor Bahçesi |
| Özellik:: | Çevre Dostu, Eko-ücretsiz |
Yastık Elastik SPU Döşeme 1.6Mpa Sert Üst Yumuşak Alt
| İşlev:: | Güvenli Koruma, Güzel Dekorasyon |
|---|---|
| Uygulama:: | Spor Oyunu, basketbol sahası, Tenis kortu |
| Özellik:: | Tüm hava koşulları, Anti-UV, Çevre Dostu |

