Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ polyurethane outdoor artificial running track ] eşleşme 161 Ürünler.
Toksik Olmayan Poliüretan Dış Mekan Yapay Koşu Parkuru Kirliliği Ücretsiz Nefes Alabilir
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/yeşil/sarı/mavi |
| Kalınlık: | 13mm |
10mm Kauçuk Koşu Parkuru Aşınma Direnci Renk EPDM Yüzey
| Kalınlık:: | 10mm |
|---|---|
| Renk::: | Özelleştirilmiş |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Poliüretan Atletizm Atletik Kauçuk Sentetik Koşu Parkuru
| Uygulama:: | Sentetik Atletizm Pisti ve spor sahası |
|---|---|
| Rengi:: | kırmızı, mavi, vb |
| Tip:: | PU Kauçuk atletik koşu parkuru |
Polyurethane Halk Koşu Sokağı 10mm Dışarı Koşu Sokağı Pist
| Oyun:: | Polyurethane koşu pistleri |
|---|---|
| Kalınlık:: | 5mm, 8mm, 10mm, 13mm. |
| Şok Emme Oranı:: | >%40 |
Koşu Pisti için 4mm Yastık Esnek EPDM Kauçuk Granül Peletleri
| Renk: | Mavi, Gök Mavisi |
|---|---|
| İşlev: | Güvenlik Koruması, Yastık Esnek |
| Ürün adı: | EPDM Granüller, EPDM kauçuk |
Koşu Parkuru Kırıntısı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı Polieter MDI
| Ürün adı:: | PU Yapıştırıcı, Poliüretan bağlayıcı, PU yapıştırıcı |
|---|---|
| Yapıştırma İşlevi:: | SBR veya EPDM ile yapıştırma |
| Başvuru:: | Koşu Parkuru ve Oyun Alanı Döşemesi İçin PU Bağlayıcı |
Su Geçirmez 400m Koşu Parkuru
| Kopma anındaki uzama: | % 138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm, istek başına kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Tüm Hava Durumu Yapay Yüzey Atletizm Atletizm İçin Sentetik Koşu Parkuru
| Uygulama:: | Atletizm Pisti ve spor sahası |
|---|---|
| Rengi:: | Kırmızı, mavi, yeşil, sarı vb. |
| karakteristik:: | PU Kauçuk koşu pistleri |
EPDM Granül PU Koşu Parkuru, 13mm Sandviç Koşu Parkuru
| Kopma anındaki uzama: | % 138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya istek başına kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
13mm PU Koşu Parkuru, Tam PUR Sistemi Tartan Koşu Parkuru
| kopma uzaması: | %138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm, istek başına kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |

