Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ polyurethane outdoor artificial running track ] eşleşme 161 Ürünler.
CN-S01 Yüksek Geri Tepme Açık Basketbol Zemin Döşeme Seviye1 Alev Geciktirici
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Uygulama: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
CN-S01 Basketbol Sahası Yüzeyleri Dış Mekan Okul İçin 90 Sıkıştırma Kurtarma Oranı
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Garanti: | 5 yıl |
CN-S01 Silikon PU Açık Basketbol Döşeme Okul İçin 150 Çekme Uzaması
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Garanti: | 5 yıl |
Çekme Uzaması 156 Silikon Dış Mekan Basketbol Döşeme Suya Dayanıklı Ses Yalıtımı
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Garanti: | 5 yıl |
Silikon PU Açık Atletik Döşeme Okul İçin 95 Sıkıştırma Kurtarma Oranı
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Garanti: | 5 yıl |
Açık Havada Yüksek Spor Performanslı Basketbol Sahaları Iaaf ile SPU Döşeme
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/mavi/gri |
| Kalınlık: | 3-10mm |
Silikon PU Dış Mekan Atletik Döşeme
| Top oyunu:: | Basketbol ve çoklu Spor Zeminleri |
|---|---|
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, Güvenlik Koruması vb. |
| Uygulama:: | Spor Sahası, Oyun Parkı, Spor ve Müsabaka Sahası |
RoHS Outdoor Basketbol Kauçuk Zemin Kaplama Silikon Poliüretan
| Oyun:: | Basketbol sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 8mm |
| Malzeme: | Silikon Poliüretan |
2023 Yeni proje fabrika tedarikleri Dış Spu Basketbol sahası kalınlığı özelleştirilebilir
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/mavi/gri |
| Springback değeri: | % 30 |
Itf ile Açık Hava Konforlu Hava Koşullarına Dayanıklı Spu Tenis Kortu Döşeme
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/yeşil/mavi/gri |
| Kalınlık: | 3mm-10mm |

