Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ polyurethane outdoor artificial running track ] eşleşme 161 Ürünler.
RoHS PU Koşu Yolu Su geçirmez Sentetik Spor Yolu Sandviç Sistemi
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya istek başına |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
RoHS PU Koşu Parkuru, Suya Dayanıklı Sentetik Atletik Parkur
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm veya istek başına |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
13mm Sandviç Sistem Koşu Parkuru EPDM Granül Yayın Yüzeyi
| kopma uzaması: | %138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya isteğe göre kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Kaymaz PU Koşu Parkuru, 0.4Mpa Sentetik Koşu Parkuru
| Kopma anındaki uzama: | % 138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya istek başına kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
13mm EPDM Granül Sandviç PU Atletik Koşu Parkuru Ses Geçirmez
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13 mm uluslararası standart kalınlık veya özelleştirme |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Spor Salonu ve Stadyum İçin 13mm EPDM Granül Sandviç PU Koşu Pisti
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13 mm uluslararası standart kalınlık veya özelleştirme |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Anti UV PU Koşu Yolu Geri Dönüştürülmüş SBR Kauçuk Kullanım Direnci Çaprazları
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya istek üzerine kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
IAAF Sentetik Koşu Pisti Tüm Hava Durumu Isıtma pist zemini
| Oyun:: | Koşu parkuru, Pist, Koşu Parkuru, Atletizm Pisti |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre |
| Kurulum Yolları:: | Makine ve aletlerle sahada kurulum |
Stadyum Kauçuk Koşu Yolu PU Atletizm Koşu Yolu IAAF sertifikası Zehirli olmayan
| Oyun:: | Spor ve Oyun Alanı, Atletik Koşu |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Açık hava Anti UV Tam PU Tipi Kauçuk Koşu Yolu Kolay Temizlik ve Bakım
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| Çekim Gücü: | 0.4-0.8Mpa |

