Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ polyurethane outdoor artificial running track ] eşleşme 161 Ürünler.
Silikon Poliüretan Spor Kortu Zemin Kaplaması IAAF Şok Emme
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Dikey deformasyon:: | 2.3mm |
| Darbe Emilimi:: | % 9 |
Profesyonel Üreticiden Iaaf Onaylı Atletik SPU Pist Döşemesi
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
|---|---|
| Kayma Önleme Değeri: | 56 (Bpn 20) |
| Sertlik(Shore A),20℃: | 47 |
Açık SPU Kauçuk Basketbol Sahası Döşeme Kirlilik Yok
| Renk:: | Kırmızı, Mavi, Gri, Sarı ve Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kayma önleyici değer (BPN 20ºC):: | 56 |
| Malzeme:: | Silikon Poliüretan |
Akrilik Yeşil Basketbol Sahası Yüzeyleri Dış Mekan Suya Dayanıklı
| Oyun:: | Basketbol, badminton, Masa Tenisi vb. |
|---|---|
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, vb. |
| Uygulama:: | Spor Sahası, Spor Bahçesi |
6 mm kalınlığındaki SPU zemin yeşil açık hava basketbol sahası Plaketler tenis sahası
| Malzeme: | Silikon PU |
|---|---|
| Yapı:: | Astar, yastıklama katmanı, güçlendirme katmanı, son kat katmanı |
| Kalınlık:: | 3-10mm vb, özelleştirebilirsiniz |
Kaymaz Elastik SPU Döşeme Mavi Açık Basketbol Sahası Döşeme
| Malzeme: | Silikon PU |
|---|---|
| Kalınlık:: | 3-8mm vb, özelleştirebilirsiniz |
| Rengi:: | Kırmızı, yeşil, mavi, gri, özelleştirilebilir |
Ses Geçirmez PU Spor Zemin Kaplaması Tüm Hava Koşullarında Yüksek Darbe Emilimi
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
ISO Sentetik Basketbol Sahası Zemini Şok Emici
| Oyun:: | Basketbol, badminton, Masa Tenisi vb. |
|---|---|
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, vb. |
| Uygulama:: | Spor Sahası, Spor Bahçesi |
SPU Backyard Basketbol Sahası Döşeme Şok Emme
| Oyun:: | Basketbol, voleybol, badminton, Tenis vb. |
|---|---|
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, vb. |
| Uygulama:: | Spor Sahası, Spor Bahçesi |

