Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ polyurethane outdoor artificial running track ] eşleşme 161 Ürünler.
RoHS Açık Spor Kortu Zemin Kaplaması Suya Dayanıklı Toksik Olmayan Tenis Kortu Zemin Kaplaması
| Dikey Deformasyon:: | 2,3 mm |
|---|---|
| kopma uzaması:: | 857 |
| Geri Tepme Değeri:: | 88 |
Ses Geçirmez Açık Basketbol Sahası Döşeme Silikon PU
| Sertifika:: | ITF, IAAF |
|---|---|
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, vb. |
| Özellik:: | Toksik olmayan, Kaymaz, dayanıklı, dikişsiz |
Dış Mekan Sentetik Basketbol Sahası Döşeme Silikon PU
| Oyun:: | Basketbol Sahası Döşeme |
|---|---|
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, vb. |
| Sertifika:: | ITF, IAAF |
Cushion Rebounce Outdoor Multi Sport Kortu Silikon Poliüretan
| Oyun:: | Basketbol, voleybol, badminton, Masa Tenisi vb. |
|---|---|
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, vb. |
| Uygulama:: | Spor Sahası, Spor Bahçesi |
3mm Akrilik Açık Voleybol Kortu Döşeme Silikonlu PU Yastık
| Dikey Deformasyon:: | 2,3 mm |
|---|---|
| kopma uzaması:: | %857 |
| Geri Tepme Değeri:: | %88 |
ISO14001 Kauçuk Açık Basketbol Sahası Döşeme Kabarcıksız
| Dikey deformasyon:: | 2.3mm |
|---|---|
| Kopmada Uzama:: | 857 |
| Ribaund Değeri:: | 88 |
Spor Salonları Sentetik SPU Koşu Zemin Kaplaması Kokusuz Anti UV
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Malzeme: | silikon poliüre |
| Uygulama: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
Güzel Hava Durumu Çevre Koruması PU Koşu Yolu Çin üreticisi
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı |
| Kalınlığı: | 13mm |
Islak Dökme EPDM Kırıntı Döşeme Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı PU Bağlayıcı
| Yapıştırma İşlevi:: | Yapısal Yapıştırıcı |
|---|---|
| Morfoloji:: | Su Emülsiyonu |
| Başvuru:: | Yapı |
Renkli UV Dirençli Silikon Poliüretan Basketbol Kauçuk Zemin Suya Dayanıklı
| Malzeme: | Silikon PU, SPU, Silikon Poliüretan |
|---|---|
| Başvuru: | okul bahçesi, stadyum, spor salonu döşemesi |
| Renk: | Kırmızı, yeşil, mavi, seçim için çeşitli parlak renkler |

