Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ polyurethane outdoor artificial running track ] eşleşme 161 Ürünler.
Kauçuk Akrilik Tenis Kortu Döşeme Minderi Ribaund
| Dikey deformasyon:: | 2.3mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 45 |
| Kopmada Uzama:: | 857 |
0,52 Kayar Sürtünme Katsayısı Silikon PU Spor Zemin Kaplaması 156 Çekme Uzaması
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Uygulama: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
158 Çekme Uzaması Silikon Pu Spor Döşeme Yüksek Geri Tepme Esnek
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Uygulama: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
ITF Sertifikası Tenis Kortu İçin Dayanıklı Açık / Kapalı Spu Döşeme
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/mavi/yeşil/gri |
| Kalınlık: | 3mm-10mm |
Kapalı Açık için Şok Emme SPU Ahşap Doku Basketbol Sahası Yüzeyleri
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlık: | 3mm-10mm |
| Şok Emme Oranı: | %21 |
Zehirli olmayan Spu Ahşap doku Dışarı ve İçerideki Basketbol Sahnesinin Zeminleri
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | ahşap doku |
| Kalınlığı: | 3mm-10mm |
Açık hava spor sahası Kauçuk Badminton Basketbol sahası SPU Spor zeminleri
| Renk: | Kırmızı/Yeşil/Mavi/Sarı, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
| Paket: | Variller ve Paletler |
Kauçuk Sentetik Basketbol Sahası Zemini IAAF Kaymaz
| Uygulama:: | Spor Sahası, Oyun Parkı, Spor ve Müsabaka Sahası |
|---|---|
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, Güvenlik Koruması vb. |
| Özellik:: | Çevre Dostu, Çevre içermez |
IAAF Sentetik Basketbol Sahası Zemin Kaplaması
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses geçirmez, Kaymaz, vb |
|---|---|
| Başvuru:: | Spor Sahası, Spor Bahçesi |
| Özellik:: | Çevre Dostu, Eko-ücretsiz |
Normal ve Sızdırmazlık Önleyici SPU Basketbol Sahası Zeminine Dış Mekan Rebound
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Garanti: | 8-10 yıl |
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |

