Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ outdoor playground rubber flooring ] eşleşme 159 Ürünler.
Anti UV PU Koşu Yolu Geri Dönüştürülmüş SBR Kauçuk Kullanım Direnci Çaprazları
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya istek üzerine kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Su Direnci Ahşap Kristal Basketbol Döşeme Anti Slayt
| Kalınlık: | 8mm |
|---|---|
| Renk: | Koyu mavi, mavi, Yeşil |
| Başvuru: | Spor Bahçesi |
Gürültü Önleyici Kauçuk Spor Paspasları Kare Şekli Titreşim Önleyici
| Renk:: | EPDM Granüllü Siyah |
|---|---|
| Özellik:: | Anti-Titreşim |
| İsim:: | Kauçuk Spor Paspasları |
Suni Çim Dolgusu IAAF Koşu Parkuru Epdm Kauçuk Granüller Yeşil Renk
| Rengi:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, özelleştir |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| EPDM ve PU bağlayıcı karışımı oranı: | EPDM: PU=1:5.5 veya 1:6 |
Dış Mekan Sentetik Basketbol Sahası Döşeme Silikon PU
| Oyun:: | Basketbol Sahası Döşeme |
|---|---|
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, vb. |
| Sertifika:: | ITF, IAAF |
Gürültü Önleyici Kauçuk Spor Paspasları Kare Şekli Titreşim Önleyici
| renk: | epdm granülleri ile pembe |
|---|---|
| özellik: | titreşim önleyici |
| isim: | kauçuk spor salonu paspasları |
CN-S01 Silikon PU Açık Basketbol Döşeme Okul İçin 150 Çekme Uzaması
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Garanti: | 5 yıl |
Silikon PU Açık Atletik Döşeme Okul İçin 95 Sıkıştırma Kurtarma Oranı
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Garanti: | 5 yıl |
Açık Stadyum Koşu Parkuru, ISO9001 EPDM Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Anti Spikes PU Pist Döşeme UV Korumalı
| Ürün adı: | Anti UV ve Anti-Spikes PU Pist Döşeme |
|---|---|
| Şok emme oranı,%: | 38.9 |
| Dikey deformasyon, mm: | 1.74 |

