Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ outdoor playground rubber flooring ] eşleşme 159 Ürünler.
Koşu Pisti için 4mm Yastık Esnek EPDM Kauçuk Granül Peletleri
| Renk: | Mavi, Gök Mavisi |
|---|---|
| İşlev: | Güvenlik Koruması, Yastık Esnek |
| Ürün adı: | EPDM Granüller, EPDM kauçuk |
Çocuk Oyun Alanı EPDM Kırıntı Kauçuk Anti UV Ekolojik
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb |
|---|---|
| Standart beden: | 0,5-1,5 mm, 0,5-2,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Renk Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
Solmayan EPDM Kauçuk Granül Koşu Parkuru Renkli EPDM
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi ve benzeri, renk şemasını kontrol edebilir |
|---|---|
| Standart beden: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Döşeme Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
EPDM Kauçuk Hava Şartlarına Dayanıklılık Koşu Parkuru Granülleri Alkaliye Dayanıklı
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Standart boy: | 0,5-1,5 mm, 1-4 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Renk Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
Ahşap Doku Dışında Basketbol Sahası Döşemesi Ses Yalıtımı
| Oyun:: | Basketbol, badminton, Masa Tenisi vb. |
|---|---|
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, vb. |
| Uygulama:: | Spor Sahası, Spor Bahçesi |
Spor Salonları Sentetik SPU Koşu Zemin Kaplaması Kokusuz Anti UV
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Malzeme: | silikon poliüre |
| Uygulama: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
Dış Mekan PU Koşu Parkuru, Tüm Hava Koşullarında Oyun Alanı Koşu Parkuru
| Kopma anındaki uzama: | % 138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya isteğe göre kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Anti UV Sentetik Koşu Yolu 13mm Spraycoat Yüzeyi Pist zemini
| Oyun:: | Atletik Koşu Pisti, Atletik Pist |
|---|---|
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Antistik, Isıtma |
| Rengi:: | Kırmızı, mavi, vb. |
IAAF Koşu Parkuru döşemesi Spor Bahçesi Yüzey Kaplaması EPDM Kauçuk Granüller
| Rengi:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, Turuncu, özelleştir |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışımı oranı: | EPDM: PU=1:5.5 veya 1:6 |
| Standart Boyutlar:: | 0,5 mm-5,0 mm, 1-4 mm, 2-4 mm, 3-5 mm, 2-4 mm, Özelleştirilmiş |
Kauçuk Sentetik Basketbol Sahası Zemini IAAF Kaymaz
| Uygulama:: | Spor Sahası, Oyun Parkı, Spor ve Müsabaka Sahası |
|---|---|
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, Güvenlik Koruması vb. |
| Özellik:: | Çevre Dostu, Çevre içermez |

