Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ outdoor playground rubber flooring ] eşleşme 159 Ürünler.
IAAF Sentetik Koşu Pisti Tüm Hava Durumu Isıtma pist zemini
| Oyun:: | Koşu parkuru, Pist, Koşu Parkuru, Atletizm Pisti |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre |
| Kurulum Yolları:: | Makine ve aletlerle sahada kurulum |
CN-S05H 9mm Sivri Koşu PU Pist Döşeme Kaymaz
| Renk: | kırmızı, yeşil sarı ve mavi |
|---|---|
| Şok emme oranı: | 39.3 |
| Gerilme direnci: | 0.62mpa |
Yüksek Ribaund Kristal Basketbol Döşeme Suya Dayanıklı Ses Geçirmez Anti UV
| Renk: | Kırmızı, yeşil, mavi veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Başvuru: | okul stadyumu ve spor salonları |
| Kalınlık: | 8mm veya özelleştirebilirsiniz |
SPU Yüksek Çekme Uzaması CN-S01 Basketbol Zemin Kaplama Kaymaz 8mm
| Renk: | Mavi veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Sıkıştırma kurtarma oranı: | 92 |
| Alev geciktirici seviyesi: | Seviye 1 |
Anti Spike Renkli Koşu Yolu PU Koşu Yolu Iaaf Sertifikasıyla
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| Şok emilim oranı,%: | 38.9-40.1 |
2.7mpa Çekme Dayanımı ile Silikon PU Tenis Kortu Döşeme Ses Geçirmez
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Garanti: | 5 yıl |
Iaaf Sertifikası ile UV Dayanımı Açık Atletik Tam PU Koşu Parkuru
| malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/yeşil/sarı/mavi |
| Benzen: | çıkış yok |
EPDM PU Bağlayıcı Kırıntı Kauçuk Poliüretan Yapıştırıcı UV Dayanımlı
| Yapıştırma İşlevi:: | Güçlü Yapışma, iyi yapışma |
|---|---|
| Başvuru:: | çocuk oyun alanı döşemesi, koşu parkuru, spor döşemesi |
| Ürün adı:: | PU Bağlayıcı, PU Yapıştırıcı, Poliüretan Bağlayıcı |
EPDM Kauçuk Hava Koşullarına Dayanıklılık Koşu Parkuru Granülleri Anti UV Dirençli
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Standart boy: | 0,5-1,5 mm, 1-4 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Renk Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
IAAF Sentetik Koşu Parkuru
| Oyun:: | Atletik Koşu |
|---|---|
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Anti-Statik, Isı Yalıtımı |
| Renk:: | Kırmızı, Mavi vb. |

